Wpis z mikrobloga

ale po fanatykach tvnu


@ziemba1: powiedział typek, cytujący pisowskie media xd
ale Konfiarz zawsze będzie kryptopisowcem¯\_(ツ)_/¯

Szok, państwa podpisuję ze sobą deklarację, które można i tak o kant dupy potłuc. Rosyjska agentura ma się dobrze xdd

Przypomnisz mi to spotykal sie z Kozlowska


@ziemba1: Czekaj, tak Kozłowska co została wydalona z Polski praktycznie na widzimisię pisowskiego ministra? I w tej sprawie wygrywa cały czas w sądach?

Niezłą rządową papkę łykasz,
praktycznie na widzimisię pisowskiego ministra?


@Normie_Lurker: Na opinie ABW do ktorej przed chwila tak biles konia

Szok, państwa podpisuję ze sobą deklarację, które można i tak o kant dupy potłuc. Rosyjska agentura ma się dobrze xdd

To jest wasalizacja, konsultacje bezpieczenstwa co roku z putinem ale ty jestes zbyt tepy zeby to zrozumiec co tam jest napisane
Na opinie ABW do ktorej przed chwila tak biles konia


@ziemba1: To samo ABW, które było w tym czasie kontrolowane i nadzorowane przez Kamińskiego? Bo PiS absolutnie nie wykorzystuje służb specjalnych do własnych celów politycznych. Absolutnie...

konsultacje bezpieczenstwa co roku z putinem


@ziemba1: sam widziałem jak Sikorski wynosił tajne dokumenty NATO do Putina, tak było, uwierz mi ;)
Jeszcze widziałem jak Tusk rozmawiał z Putinem na Sopockim Molo, na pewno
@Normie_Lurker:

Nie widzisz niczego złego, że polski polityk osobiście jedzie do Moskwy na spotkanie z typem, który został wydalony z Polski za szpiegostwo,

chwile dalej

to samo ABW, które było w tym czasie kontrolowane i nadzorowane przez Kamińskiego?


Ty jestes naprawde jakis niepelnosprawny umyslowo albo trollujesz
@ziemba1: Swiridow został wydalony z Polski w 2015 roku.
Sprawa z Kozłowską zaczęła się w 2017 roku, po tym jak zaangażowała się w protesty przeciwko zmianom w SN forsowanym przez PIS. Łączenie kropek nie jest Twoją mocną stroną, prawda?
Swiridow został wydalony z Polski w 2015 roku.


@Normie_Lurker: oo, to za kogo zostal wydalony? No dawaj geniuszu, pomysl przez chwile

Sprawa z Kozłowską zaczęła się w 2017 roku, po tym jak zaangażowała się w protesty przeciwko zmianom w SN forsowanym przez PIS. Łączenie kropek nie jest Twoją mocną stroną, prawda?


wiesz ze Kaminski jest ministrem od spraw wewnetrznych od 2019?
oo, to za kogo zostal wydalony? No dawaj geniuszu, pomysl przez chwile


@ziemba1: Znowu potwierdzasz, że łączenie kropek nie jest Twoją mocną stroną.

Czy Ty myślisz, że przejmowanie władzy w urzędach i ministerstwach odbywa się zaraz następnego dnia po wyborach? Kamiński został nominowany na swoje stanowisko w połowie listopada, a wybory odbywały się gdzieś pod koniec października. Jasnym, jest że obsadzania stanowisk "swoimi ludźmi" trochę trwa. Jeszcze po drodze była afera
wiesz ze Kaminski jest ministrem od spraw wewnetrznych od 2019?


@ziemba1: a wiesz, że jest coś takiego jak minister bez teki? A Kamiński taką funkcję sprawuje od 2015 roku, jako minister - koordynator służb specjalnych, gdzie podlegała mu również ABW.
. A Ty na kontrę dajesz sprawę Kozłowskiej, która zostaje wydalona z kraju na widzimisię pisowskich polityków za udział w protestach przeciwko pisowskiej ustawie w sądownictwie.


@Normie_Lurker: Noo tak, tylko szkoda ze wszystko sie potwierdzilo. Wiadomo, zaczeli walczyc o praworzadnosc xD wtedy kiedy zabrali im sie za dupe ;) Nawet obalac rzad chcieli w interesie oligarchii i "wolnych sadow" xD Babka jest zamieszana o miliardowe defradacje i uklady oligarchiczne ktorym doslownie
https://www.wykop.pl/link/4737109/wreszcie-ludmila-kozlowska-na-liscie-podejrzanych-serwisu-eu-anti-corruption/


@ziemba1: Zdajesz sobie sprawę, że zalinkowałeś do znaleziska, które prowadzi do jakieś strony, która nie ma nic wspólnego ze stronami organów UE?

https://www.wykop.pl/link/4931435/najpierw-chetnie-pozowali-do-wspolnych-zdjec-teraz-milcza/najlepsze/


@ziemba1: Najpierw salon24, teraz telewizja republika, co wrzucisz następnego? Niezależna.pl?
Znowu potwierdzasz, że konfiarz, to kryptopisowiec, łykający jak pelikan rządową propagandę xd

Skoro Kozłowska to taka agentka Kremla, to dlaczego państwa zachodnie, jakoś mają gdzieś pisowskie ostrzeżenia? I dlaczego wygrywa już 3 sprawę w sądzie dotyczącą
@Normie_Lurker:
O juz sie zesral o zrodlo a swoje mi podaje z GW albo NaTemat xDD
To masz tu zagraniczne i se poczytaj.. Cos duzo korupcyjnych artykulow jak na jedna osobe nie prawda? Ale wiem wybiorcza ci o tym nie powie.

Kilkanaście dni temu brytyjski tygodnik "Sunday Times" opisał zarzuty komisji parlamentu Mołdawii wobec Fundacji Otwarty Dialog. Według gazety, chodzi o przyjęcie 1,5 mln funtów od szkockich firm-słupów w zamian za
O juz sie zesral o zrodlo a swoje mi podaje z GW albo NaTemat xDD


@ziemba1: no bo wiadomo, portale, które linkujesz, to w pełni niezależna prasa, która nie ma nic wspólnego z pisowską władzą, #!$%@?, że artykuł, który podałeś nie podaje żadnych źródeł czy linków do tych zagranicznych reportaży, wgl nie podaje żadnych źródeł. Prawicowe dziennikarstwo w pełnej okazałości¯\(ツ)_/¯

To masz tu zagraniczne i se poczyta


@ziemba1: Mów
@Normie_Lurker: chyba nie myslisz ze bede wdawal sie w dalsza dyskusje skoro z twoich odpowiedzi wynika ze malo co rozumiesz z tego co ci napisalem a nie mam zamiaru tracic pol dnia na jakies bzdetu skory i tak nie zalapales bo jestes jakims dziwnym partyjno opozycyjnym betonem xD

EOT
a nie mam zamiaru tracic pol dnia na jakies bzdetu skory i tak nie zalapales bo jestes jakims dziwnym betonem xD


@ziemba1: dziwnym betonem xdd mówi to koleś, co oskarża kogoś o szpiegostwo na rzecz Rosji, podczas, gdy sam sąd przyznaje, że dowody dostarczone przez ABW są wątpliwej jakości. Reszta europejskich krajów guzik sobie robi z dowód dostarczonych przez pisowskie służby i normalnie wpuszcza Kozłowską na swoje terytorium. Dziwny beton to
te twoje opowieści, to wrzucone randomowe zdjęcia polityków i artykuły o wątpliwej jakości.


Dokumenty i fakty mowia same za siebie. Nie mozesz przebolec ze Sikorski kumal sie ze zbrodnicza Rosja Putina?I ze realizowal polityke w interesie Niemiec bo im za bardzo uwierzyl? Byc moze na tych spotkaniach z prezydentem Niemiec w swoim domku tak go urobili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Twoj bol dupska o Le Pen ktora pomimo
ze realizowal polityke w interesie Niemiec bo im za bardzo uwierzyl?


@ziemba1: To w końcu Sikorski, to mupet Merkel, czy Putina? Decyduj się szurku

Dokumenty i fakty mowia same za siebie.


@ziemba1: Te tajne dokumenty, cudem ocalone od zniszczenia, których treść była już wiadoma w momencie publikacji? Potężne agentura xddd

ktora pomimo samych zapowiedzi nie wyrzadzila nawet w 1 % porownywalnego zla


@ziemba1: to jest jeden z Twoich najgłupszych
@ziemba1: To w końcu Sikorski, to mupet Merkel, czy Putina? Decyduj się szurku


@Normie_Lurker: why not both? Szreder to mupet Merkel i Putina to Sikorski nie moze byc totalniaku?

Te tajne dokumenty, cudem ocalone od zniszczenia, których treść była już wiadoma w momencie publikacji? Potężne agentura xddd

Blaznij sie dalej. Tu nie chodzi o powiazania agenturalne a o normalizacje stosunkow z Putinem ktorych Sikorski tak sie wstydzil pokazac skoro probowal
Szreder


@ziemba1: No tak, kanclerz pochodzący z innego ugrupowania politycznego, to mupet Merkel, która również pochodzi z innego ugrupowania xd

Sikorski tak się wstydzil pokazac skoro probowal niszczyc za soba dowody by uchodzic za tego nie omylnego.


@ziemba1: Tak niszczył, że treść była znana już w 2013 roku. Jeżeli, Ty myślisz, że ten dokument to jakiś dowód na powiązania, to mocno współczuję Twojej inteligencji, a właściwie to jej brakowi¯\(ツ)_/¯
No tak, kanclerz pochodzący z innego ugrupowania politycznego, to mupet Merkel, która również pochodzi z innego ugrupowania xd


Zaraz bedziesz mnie przekonywal ze jak ktos jest w PSL albo Nowoczesnej to jest niezalezny od p0. Mi wystarczy ze realizowali do spoly z Merkel zabojczy dla Ukrainy projekt NS II.

Tak niszczył, że treść była znana już w 2013 roku. Jeżeli, Ty myślisz, że ten dokument to jakiś dowód na powiązania, to mocno