Wpis z mikrobloga

Radosław Applebaum vel Sikorski :) idol wielu na tym portalu


@obserwator_nsa: Nie widzisz różnicy między spotkaniem się z jakimś typkiem na spotkaniu dyplomatycznym,gdzie robienie sobie fotek z różnymi ludźmi to raczej norma, a wiedza o tym, że jest agentem była w tym momencie praktycznie zerowa albo znana ludziom z kontrwywiadu.

A osobistym pojechaniem do Moskwy na spotkanie się z agentem obcego państwa działającego na szkodę Polski, gdy wiedza o jego działalności
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kempes: ciiiii, dla nich te foty to takie same copium jak Korwin i wyspa węży czy "gospodarka najważniejsza" - gowno dowodzi, w zasadzie używanie tego jako argumentu ich samych osmiesza, ale pozwala na szybkie dwójmyślenie i dysonans poznawczy cyk zamieciony pod dywan ( )
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: jak masz jakieś dowody na to że G Braun jest agentem rosyjskim, lub ktokolwiek z partii, której tak nienawidzisz, to zgłoś to do prokuratury. W przeciwieństwie do guru lewicy Czarzastego, który do tej pory zgodnie z onucka propaganda ten PRLowski karzeł mówi o wyzwoleńczej roli armii czerwonej. Zreszta część Lewitzy to przecież sowiecka agentura jak Czarzasty. I na to są dowody :)
  • Odpowiedz
jak masz jakieś dowody na to że G Braun jest agentem rosyjskim, lub ktokolwiek z partii, której tak nienawidzisz, to zgłoś to do prokuratury.


@obserwator_nsa: w którym momencie powiedziałem, że Braun to agent rosyjskiego wywiadu?

W przeciwieństwie do guru lewicy Czarzastego


@obserwator_nsa: #!$%@? wypowiedzi Czarzastego do każdego posta o prorosyjskich sympatiach Konfederatów to taki widzę must have u prawaków. #!$%@?, że nie ma to nic wspólnego z tematem. #!$%@?, że
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker

Ty chyba nie do końca zrozumiałeś moją wypowiedź. Wrzucasz zdjęcia ludzi na oficjalnych spotkaniach i sugerujesz, że to niby jakieś tam powiązania z Kremlem. Przecież to jest poziom żenującej propagandy lvl TVP, gdzie na dowód rosyjskich powiązań, wrzucają zdjęcia z oficjalnych wizyt dyplomatycznych jakiś polityków


Tez tak się srasz o zdjęcia Morawieckiego z Le Pen? Bo to jest tu uprawiane od tygodniu w tym schemacie i ani razu nie widziałem twojego
  • Odpowiedz
.

Bo to jest tu uprawiane od tygodniu i ani razu nie widziałem twojego bulwersu


@ziemba1: Absolutnie, polski premier zaprasza i wita jak jakiegoś prezydenta kraju zwykłą francuską posłankę. Kobietę, która jeszcze przed wojną mówiła, że Ukraina to rosyjska strefa wpływów. a zagrożeniem dla pokoju w Europie nie jest Putin (napadający co parę lat na sąsiednie kraje) tylko islam.
Kobietę, która na kampanie wyborczą zapożycza się w rosyjskich bankach.
Kobietę, która
  • Odpowiedz