Wpis z mikrobloga

@Morfeusz321: a daj spokój. Miałem w subach rosyjską gitarzystkę na YT, sobie pomyślałem, że zobaczę czy coś tam o wojnie pisała. No i pisała, że "dość już tej nienawiści wobec Rosjan" i że "to co się dzieje od niej nie zależy".
Te głąby nie ogarniają, ze to nie jest tak, że ich świat nienawidzi i się na nich uwziął. Szeregowy Rosjanin cierpi i wojna jest mu wytykana, bo jest wobec niej
@seshh: @smutny_czlowiek: @SzaraMorda: 2SICH zakładka społeczność sprzed 2 miesięcy (najnowszy film sprzed 3 dni):

Hello everybody, I'm taking a break from uploading for obvious reasons.

What's happening is really really f**ked up, my country is involved into some serious sh*t and uploading some enterteinment content is simply inappropriate at the moment. Besides, I don't want to see any hatred in the comment section, I've seen enough of hatred towards
@FrasierCrane Rosja i cywilizowany kraj? To nie Polska, że wyjdziesz na protest to co najwyżej bezskutecznie prokuratura będzie cię ścigała. Tam nawet za transparentny widmo idziesz do więzienia i nie wiesz czy wrócisz trochę poobijany czy połamany. Łukaszenka już pokazał co się robi z protestującymi, gdzie kulki już zginęło a myślę, że Putin nie będzie się cackal jak Król Ziemniaków. Do tego propaganda, od ponad 20 lat mają wmawiane, że są potęga
a jakieś nowsze info? dwa miesiące temu "statystyczni rosjanie" inaczej śpiewali niż teraz


@SzaraMorda: nic nowszego nie wrzuciła. Jak pisałem wyżej ja tylko skojarzyłem o kogo chodzi i wrzuciłem Wam całość, nie jestem rzecznikiem tej dziewczyny by wiedzieć co tam teraz uważa na temat wojny ¯\_(ツ)_/¯
@FrasierCrane: @seshh: podpinam się pod pytanie czy to 2sich bo tez ja subskrybuje. Jeżeli to ona to usuwam suba i napisze jej co myśle o operacji specjalnej.


@smutny_czlowiek: taaa, może to nadinterpretacja z mojej strony, bo czytałem to na samym początku inwazji, ale niech każdy to oceni. Ja suba cofnąłem, może kiedyś wróci, nie wiem.
https://www.youtube.com/channel/UC6w88SeJXw0JhmvXxDVRYrA/community
FrasierCrane - > @FrasierCrane: @seshh: podpinam się pod pytanie czy to 2sich bo tez ...

źródło: comment_1652091416xcJWXyxF8srCmqXx5p42IH.jpg

Pobierz