Wpis z mikrobloga

Byłem dziś na spacerze w lesie i nie bylo by nic w tym niezwyklego gdyby nie to co widzialem:
1. Zaskroniec przepełz mi drogę, czarny z bialymi plamami(czarny jak mercedes w GP Sakhiru i biale plamy jak bialy kierowca( ͡° ͜ʖ ͡°) nawiązanie do zastepstwa za Lewisa i stracona szansa na podium.
2.Przebiegł mi szybko przez drogę mały gad
(jaszczurka-> gekon ) szary -> srebrny-> silver arrow.
Trwało to chwile więc nawiazanie do podium w GP Belgi ktore trwalo 2 okrążenia.
3. Widzę drugi raz jaszczurke biegla obok drogi, chwile sie zatrzymala i gdy chcialem zrobic jej zdjecie, zakamuflowala się. Nawiazanie do podium w Australii gdzie dzieki szcześciu zdobyl p3 przez sc.
4. Ciekawy ślad na niebie przyponinający Union Jacka( podobno Braveheart przed walką z anglikami widzial krzyż św Andrzeja na niebie co mialo być symbolem wygranej. ) Także mamy tutaj 3 krzyże : dwa skrzyżowane to krzyże św Andrzeja i św Patryka (patroni Szkocji i Irlandii) oraz krzyż Świętego Jerzego ( ͡° ͜ʖ ͡°)bez belki pionowej ( bo głowa Georga przez morświnowanie bedzie robić góra- dół )

Do tego dodajmy że dziś jest dzień zwycięstwa lub nazywany podobnie, upamietniający zakończenie drugiej wojny światowej w Europie.
Jeszcze astrologiczna ciekawostka Księżyc dziś znajduje się gwiazdozbiorze Lwa ktory to jest symbolem Angli czy to na Godle ( 3 lwy jak 3 ślady na ziemi ktore widziałem )czy chocby kojarzony przez Ryszarda Lwie Serce
To oznacza że George Russell będzie dziś na podium
#f1
Pobierz
źródło: comment_1652014722ZcrpQSLkzmWXyBOxBOZ7Ft.jpg