Wpis z mikrobloga

"A mixed qualifying session for us today. I think on Lando's side we maximised what we had to finish P8. Unfortunately, on Daniel's car we had an issue causing a delayed engine start for the final run of Q2. He was forced to do a very fast out-lap which compromised his final shot and didn't allow him a chance of progressing into Q3, for which we can only apologise."
- Andreas Seidl

Lando 0 usterek, Daniel 3 w tym sezonie ale wiadomo, bolidy som ruwne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1
  • 12
@Referentdsniezgodnosci: No wiesz. Ricciardo to jest top kierowców. To typ, który pokonał Vettella i walczył na równi z Verstappenem. To koleś, który potrafił robić różnicę. I z RB odszedł nie dlatego, że nie dawał sobie rady, a to że było pewne, że zespół postawi na Verstappena (i też mu silnik dziwnym trafem siadał w jego ostatnim sezonie w RB - polecam obejrzeć ;p). W Alpine wygrywał z Oconem, tak jak zrobił
@WujekPapryk: Bo zero jakiejkolwiek ciekawości mają. Ja jak widziałem oba okrążenia Rica z Q2 widząc, że w Q1 był szybszy od lando o prawie 0,2s to sprawdziłem w pierwszej kolejności radio po ostatnim jego kółku i usłyszałem "good lap considering circumstances". Tak doszedłem do reszty. Najgorsze, że media robią to samo. Buxton się zesrał o Rica w post qualying show a jak dostał wytłumaczenie to olał temat i moving on (