Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@FulTun: a ile to na niego jakąś zasadzkę zrobić, żeby przestał. Może przecież zupełnym przypadkiem kiedyś po wyjściu ze sklepu 2 wielkie dziury zobaczyć w oponach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@FulTun: a skąd będzie wiedział, jak te dziury powstały?

Napisałbym jeszcze jeden ciekawy pomysł, ale jeszcze ktoś zgłosi i do mnie bagiety zapukają rano, a to jednak nie mój sąsiad, żebym za niego bekal.
  • Odpowiedz
@FulTun: ile taki laser kosztuje? Jeśli nie dużo, to pomyśl nad kupnem takiego dla siebie i 2/3 zaprzyjaźnionych sąsiadów i po prostu kontratakujcie gdy znów przyjedzie, pewnie szybko się przerzuci na inne osiedle
  • Odpowiedz
@buysy: W sklepie grosze ale świecąc nim po korytażach lotniczo cywilnych i medycznym, to ja wiem... .... Chyba od pilota to kwit by dostał i ten laser w rączce zrobił by mu się ciężki.
  • Odpowiedz
@FulTun: ile taki laser kosztuje? Jeśli nie dużo, to pomyśl nad kupnem takiego dla siebie i 2/3 zaprzyjaźnionych sąsiadów i po prostu kontratakujcie gdy znów przyjedzie, pewnie szybko się przerzuci na inne osiedle


@buysy: chyba lepiej to gdzieś zgłosić bo co to da że pojedzie w inne miejsce? To jak przeniesienie księdza do innej parafii, dalej będzie robił to samo.
  • Odpowiedz