Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pomocy miirki. Mam 100h i ciągle siedzę w goldzie 2v2. Robię solo queue bo nie mogę nikogo znaleźć do wspólnej gry. Nauczyłem się power clears, shadow defence, rotacji, niskich aeriali tych fast też. Oczywiście popełniam błędy z wyczuciem gdzie piłka poleci itp ale nie aż takie jak randomy że jak próbuję dryblować ten we mnie wjeżdża na pełnej #!$%@?. Albo jak ja jadę po piłkę ten jedzie za mną zamiast ustawić się na środku i czekać na dośrodkowanie. Nie mam już sił ręce mi opadają. Bym musiał być na poziomie sll żeby wygrywać te mecze z randomami.
#rocketleague
  • 20
@M83_: szybkiego wbicia golda i myślenia że jest się lepszym od swoich teammatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Random z Twojego teamu ma taką samą rangę jak Ty. Przeciwnicy też. Skoro w Twoim teamie trafia się małpa, to tak samo w przeciwnym teamie trafiają się małpy. Skoro od swojego teammata jesteś lepszy, to jesteś też lepszy od przeciwników. Czemu sam nie poskładasz małpek z przeciwnego teamu? ( ͡
@M83_: ja po 600h miałem chyba platynę czy tam diament ale zrezygnowałem bo gra mnie wkurzała :D wyjścia masz dwa graj dalej albo odpuść sobie na jakiś czas i wróć do gry po tym czasie
@M83_: naucz się #!$%@?ć pzreciwnika, najlepsza taktyka.

Twój ziom ma piłkę - #!$%@? bramkarza i cyk gol na pustą.
Straciliście piłkę i jest kontra? Bum w dupę i dośrodkowanie idzie do nikogo (gol z waszej kontry w gratisie).
Przeciwnik w pobliżu? Po prostu mu zajeb, niech się #!$%@?.
@M83_: chcesz to mozna razem pykac, obecnie jestem w platynie 2. Balansuje pomiedzy plat 1, a plat 3 xD. Wieczna sinusoida, nie udalo mi sie jeszcze diamentu wbic nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)