Wpis z mikrobloga

@Tratak: hahaha no ostatnio widziałem jakiś program na gejlewo to jakiś łysy typ też w tym #!$%@?.

Wiesz pewnie wygodnie ale #!$%@? jakieś granice to trzeba mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tichy nie przesadzałbym, Ci mężczyźni którzy są obecnie odważni na założenie sukienki i tak raczej nie zabiorą nikomu różowego paska. I to nie dlatego, że nikt ich nie będzie chciał, wręcz przeciwnie, po prostu celują (świadomie bądź nie) w całkiem inny target, na nich po prostu polecą laski, które rozumieją to, że ubrania nie mają płci i dla nich męskie jest wyrażanie samego siebie nie słuchając innych, czytaj nie przejmując się zdaniem
@Tratak: mi obojetne wobec obcego typa, gdyby moj kumpel zaczal nosic, na poczatku czulbym sie ni3 zrecznie (moj w glowie obraz + ze nie spotkalem sie) ale pewnie po pewnym czasie juz bym przywyknal
@Tratak: tam szkocką spódnice to bym z ciekawości ubrał ale jest tak dlatego że to uznany i historyczny strój.

Natomiast facet na pierwszym zdjęciu czy tamten łysy o którym wspomniałem byli ubrani w coś co nie specjalnie wydaje mi się pasować jednak do mojej płci.

Ale niech każdy nosi co chce, ja za to będę wyrażać swoje opinie też jak chce ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Tratak: sam bym nosił ale nie jestem aż tak odważny. Jest jeszcze jeden problem, jak mocno wieje to w zwiewnej sukience widać całego pędraka. Jakiś miesiąc temu widziałem typa tak ubranego na parkingu przy niemieckiej autostradzie i stąd wiem.
@Tratak: stary no jasne, niech każdy robi co uważa. ja ci mogę tylko powiedzieć co moja kobieta oraz koleżanki z pracy sądzą o rurkach itp. męskich wynalazkach. w sukience nikt w otoczeniu nie chodził, dlatego rurki to ekstrapolacja. :D
@Tratak: chyba jestem w mniejszości, ale mi podobają się mężczyźni w damskich ubraniach. Ale wiadomo że wszystko musi być się dobrze komponować, i być dopasowane do ciała. Czasami mirki wstawiają na nocnej zdjęcia femboyów którzy mają takie #!$%@? stylówki, że odechciewa się patrzeć xd