Wpis z mikrobloga

Chce kupić samochód do 10k ale nie mam absolutnie pojęcia o motoryzacji.
Wezmę ojca na przejazd po komisach i patrzę ogłoszenia.
Poszukuję sedan lub Coupe, głównie Deasel, podobają mi się Audi i Volkswageny.
Na co uważać przy kupnie?.
Coś polecacie?
#motoryzacja #samochody
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@szymon465 Wiem, z tym budżetem nastawiam się na auto 18-22 letnie , nie mam problemu żeby jeździć starym autem.
Auto głównie po to żeby wrócić do rodzinnego miasta na kilka dni i czasem pojechać do innego miasta.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zbyszggo: VAG w naszym kraju uchodzi (imo niesłusznie, ale to już kwestia indywidualna) za nadauto, przez co kombo diesel+komis sprawi, że na liczniku będzie 300kkm, a w realu 1300000km i dogorywający trup. Natomiast nie przeczę, że pod względem dostępności części vagi są bardzo dobre, skody pakowne a 1.9 tdi trwałe (ale to nie zawsze zaleta, bo powoduje że dużo aut jest zaniedbanych). Weź tylko pod uwagę, że większość diesli ma dwumasę
  • Odpowiedz
@Zbyszggo: szczerze, alfa 147 w dieslu 1.9 8v. Silnik typu lejesz i jedziesz, jedyny minus tego auta prócz akumulatora to relatywnie szybko tłuczące się wahacze, wymienia się je raz na dwa lata i jedziesz dalej. Bajka auto, kupiłem z 2007r za 3k

w zamian za to świetnie się prowadzi, 120 koni w małej budzie wystarczy, mam 5 drzwiową bo tylnych drzwi i tak nie widać XD, jest całkiem ładna i bardzo
  • Odpowiedz