Wpis z mikrobloga

Obudziłem się dziś w nocy by zrobić kupę i miałem pewne przymyślenie.

Wpadła mi do głowy taka wizja. Rosja, przeciwko której teraz jest cały zachodni świat, przez lata będzie pogrążona w gorszych czasach. I tak sobie pomyślałem. A co gdyby zrobili deal z arabusami dając im jakiś skrawek Rosji (nie byłby to już gest Putina, inny prezydent może miałby inny pogląd na kwestię terenów, ziemi). Tam arabusy zrobiłyby sobie swoje zakichane państwo islamskie. Więź między Rosją i allahami narastałaby, aż zostaliby wielkimi przyjaciółmi zjednoczonymi przeciwko "zachodniej cywilizacji". W takiej wizji, pomysłów jak zarobić złych rzeczy państwom zachodu jest dużo. Nawet sam, ogromny przepływ arabskich terrorystów, wmieszanych w "uchodźców" z jakichś terenów gdzie toczą się obecnie konflikty.

Oczywiście to tylko moje rozmyślenia podczas nocnej toalety, ale chętnie poczytam opinie.

#wojna #rosja #swiat #terroryzm
#ukraina
  • 6
@Nitro_Express: Prawda. Ale widzisz jak wszystko szybko się zmienia. W styczniu pomyślałbyś, że wydarzy się to co się dzieje? W marcu pomyślałbyś, że walki nadal będą trwać a "trzecia armia świata" będzie mieć problemy? Nie mówiąc już o pandemii ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomyślałbyś pan?!