Wpis z mikrobloga

@K-S-: Jestem całe życie w Orange i nigdy nie zmienił mi się regulamin.
Pani redaktur my podpisali nie czytali i trzeba płacić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@prostymysliciel: Jestem w play bardzo długo i właśnie się zastanawiam czy warto przejść do orange, głównie ze względu na problemy z zasięgiem, nawet podczas rozmów.

@phat: ja w playu od 2006 roku jak tylko powstali właśnie przechodzę na flexa w Orange, bo w playu na przedłużeniu dają gorsze warunki. Do tego zasięg, jakość internetu oraz eSIM w orange mnie przekonało. Zobaczymy
@Kismeth: W sumie to podobnie jak ja, też praktycznie od początku i również myślę nad przejściem do flexa. Głownie przez problemy z zasięgiem kiedy podróżuje po Polsce ale też i za granicą. W kilku miejscach wszyscy mieli zasięg poza mną :D
@K-S-: Zgodnie z prawem jeśli chodzi o zmiany regulaminu oferty na kartę to wystarczy informacja na stronie internetowej
Umowy nie masz, zmiany mogą wprowadzać w dowolnym momencie publikując informacje miesiąc przed planowanymi zmianami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K-S-: do dzis sie dziwie uzytkownikom orage - sa kiszkowani przez francuzow kazdego dnia a oni zamiast zmienic siec to placza ze boli xD
polecam playa na kartę - w sieci rozmowy i smsy za darmo, konto wazne rok place 30zl raz na 3 miesiace za to kupuje pakiet internetu a pozostale 5zl starcza na ludzi spoza sieci ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz Bajo-Jajo - @K-S-: do dzis sie dziwie uzytkownikom orage - sa kiszkowani przez francu...
źródło: comment_1651919978rnmMm1svWMvtYURb3Dhg3u.jpg