Wpis z mikrobloga

@kkpol: Wydaje mi się, że Erikson jest "cięższy" od Sandersona. Generalnie Malazańska Księga Poległych jest dłuuuga, ale warto ją przeczytać. Archiwum Burzowego Światła to zdecydowanie szybsza akcja.
  • Odpowiedz
Zacznij od Sandersona bo Malazańska dużo lepsza


@Whoresbane: mówisz serio? Drogę królów i slwoa światłości uważam za najlepsze fantasy ever, chociaż później Sanderson imo coraz słabiej (może dorastałem w trakcie czytania i dlatego taka opinia)
  • Odpowiedz
@kkpol: Plusem Malazańskiej jest to, że cykl jest ukończony, lekkim minusem autor aż do 5 tomu wprowadza nowe lokacje i postacie. Dopiero gdzieś w połowie 2 tomu ma się jakieś ogólne pojęcie o całym uniwersum.
Cykl Sandersona też petarda, zwłaszcza 2 pierwsze tomy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kkpol: malazanska mnie strasznie znudziła, droga królów bardziej mi przypadła do gustu. Sabdersona jeszcze bardzo fajny jest trylogia o ostatnim imperium.

To s spoko serie, do których myślę że wrócę, w przeciwieństwie do pieśni lodu i ognia, przeczytane raz i nara
  • Odpowiedz
@rurururu: Chłop nawet nie zadał sobie trudu sprawdzić co czytał i jak wygląda seria a potem ją poleca więc z kim tu gadać. Popisał się i niewiedzą i prostactwem, szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz