Wpis z mikrobloga

Zdaniem sądu "dorobek artystyczny" Beaty Kozidrak stanowi okoliczność łagodzącą
W środę Beata Kozidrak usłyszała wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu. Orzeczenie nie jest prawomocne. Prokuratura planuje odwołać się od wyroku, bo w jej ocenie kara okazała się "wyjątkowo łagodna". W sieci krąży uzasadnienie, w którym sąd analizuje dorobek artystyczny piosenkarki jako okoliczność łagodzącą. - wp.pl
Moja strona autorska: Galeria Widgeta
#kozidrak #beatakozidrak #prawo #wyrok #sedziowie #artystka #dorobekartystyczny
Pobierz
źródło: comment_1651906599oFig2IJX2SmUUSa8Ral24s.jpg
  • 118
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@buonaparte: tak samo jak nie powinien znać się na ekonomi i brać kredyty jak tylko leci? Wiedza z WOS-u ograniczała się jedynie do konstytucji. Nie potrzeba kursu prawa karnego ale może warto zmniejszyć ilość religii i wyjaśnić np czym jest dana umowa w kc albo o co chodzi z rozbojem kradzieżą I jazda pod wpływem, jakie są skutki założenia działalności oraz spółki. Sądzę że przez 4 lata szkoły średniej mając 2
@Galeria-Widgeta: Czy ktoś wie dlaczego czasami nie można zaplusować komentarza głównego? Mam tak w przypadku tego wpisu. Kiedyś też już tak miałem i przeważnie chodziło o kontrowersyjny wpis. To jakaś nowa polityka wykop.pl aby ograniczać niektóre znaleziska, czy chodzi o coś innego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@topsy-turvy: z tego co wiem w kk nic się nie zmieniło... Nie myl z taryfikatorem mandatów bo to coś innego. Ostatni raz na podwójnym gazie byłem z 2 miesiące temu i to był wlasnie kierowca któremu wyłączyłem C+E z zakazu i 2 k grzywny plusy post pen. Mały sąd rejonowy
@krokodylek92: taryfikator to był skrót myślowy. Chodziło mi o stawki grzywien za kierowanie w stanie nietrzeźwości przewidziane w KK a nakładane wyrokami sądów... Popatrz sobie orzeczenia. 2k grzywny to jest dolna półka i rzadko się zdarza żeby sędzia miał tak lekki młotek. 5k grzywny i 5k FPP to norma. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hypnodancer: niestety, sytuacja życiowa i osobista zmusiły mnie to tego że muszę się teraz uczyć, bo straciłem strasznie dużo czasu przed egzaminem... Więc nie mam wyboru. Za to dziękuję za życzenia :)