Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: moze byc tez tylko lepiej. Ja kiedys opisywalem tutaj moje zycie. Tak w skrócie, do 20 lat mialem podobnie jak ty. Zero perspektyw na zycie, a pozniej bylo tylko lepiej. Znalazlem dziewczyne, udalo sie zmienic prace na lepsza, znalazlem hobby i paru fajnych znajomych. Nie wszystko zawsze szlo latwo i kolorowo, ale od kiedy robi sie na wlasny rachunek, a nie rodzicow i jest sie jakos tam zaradnym to moze
@Tigermass: 1. nie mam szans na znalezenie dziewczyny jeśli nie odbędę kilku lat psychoterapii. 2. nie przyjmą mnie do żadnej roboty poza produkcją i urzędem. 3. Nie wiem czego muszę spróbować i ile godzin poświęcić, aby mieć hobby.
@przegro_pisarz: 1. Na pierwsze znasz odpowiedz wiec mozesz dzialac.
2. Widzisz, nie chce ci sie ¯\_(ツ)_/¯ to nie oczekuj od zycia zbyt wiele jak ci sie nie chce. Ja sobie wyznaczylem cel, uciec z patologicznego domu od ojca alkoholika. Jak to zrobic? A no szarpać ile sie da nadgodzin, czasami na drugi etat byle, zeby odłożyć na mieszkanie.
3. Wszystkiego po kolei. Pograj w gierki, przejdz sie na turniej tenisa, sprawdz
@Tigermass: zapisałem się na psychoterapię. Ale to nie wiem ile zajmie, może 5,10, 20 lat.

2. Dobrze jest mi jak jest. Nie mam alkoholika w rodzinie ¯\(ツ)_/¯ lubię swoją rodzinę i mogę fajnie z nimi spędzać czas i może pomogą w znalezieniu pracy, ale to raczej na 2 roku studiów. Narazie mógłbym w urzędzie zbijać bąki. mam samochód, kasy trochę odłożonę, mogę lecieć na wakacje za granicę ale po co?
@przegro_pisarz: 2. No to masz dobrze i narzekasz ¯\_(ツ)_/¯
3. No to masz hobby, a piszesz, ze go nie masz xD

Nie każdy musi mieć super hobby

A to jest jakas klasyfikacja hobby? To przeciez kazdy sam decyduje co dla niego jest fajne i zadne nie jest lepsze czy gorsze. Tak samo wiek tez nie ma nic do tego hobby=/=wygrywanie i sukcesy.