Wpis z mikrobloga

Microsoft w najbliższych 12 miesiącach wypuści swoje urządzenie do grania w chmurze oraz apkę na telewizory Samsunga. Xbox Everywhere, bo tak nazywa się to przedsięwzięcie, w przyszłości ma doprowadzić do tego, że każdą grę, którą posiadamy w bibliotece, będziemy mogli odpalić przez chmurę.

#xbox #xboxseriesx #xboxone #gry #gamepass #xcloud #samsung #microsoft
Poroniec - Microsoft w najbliższych 12 miesiącach wypuści swoje urządzenie do grania ...

źródło: comment_1651862317XJIvkWn3BEspEqPgrDqcNm.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@woda_saguaro: Ale wiesz, że twój ping do serwera to nie wszystko i powinieneś dodać przynajmniej drugie tyle, bo przesył audio/video to jedno, a sterowanie w grze to drugie?
Mam xsx, tez takie niskie pingi i np. grając w forze czuć spora różnice względem „stacjonarnego” grania - nie da się, chyba ze jesteś totalnym casualem to wtedy to i przy pingu 200 ms stwierdzisz, że gra gitara.
Jakieś proste indyki, turówki,
  • Odpowiedz
Od razu widać że mój net 20 download 1 upload będzie do tego idealny XD

Tizen to już poszedł do piasku, chyba, że jest inaczej odnośnie telewizorów


@vulcanitu: Normalnie se jest w TV i nie mogę nic złego powiedzieć Działa? Działa. Apki cda nie ma, ale można normalnie na przeglądarce odpalać. W lg u kuzyna #!$%@? mnie to machanie pilotem po ekranie, chyba że da się jakoś po klawiszach sterowac.
  • Odpowiedz
a ja gram i działa ¯_(ツ)_/¯

Nie przeszkadza mi ten nieodczuwalny lag i nie zamierzam nikogo przekonywać, że dobrze się bawię.


@Czolgista_dzialonowy: no to dla ciebie ok ale to jest jak z januszami ogladajacymi filmy na cda. wybierze byle co w pokompresowanym 360p, na pilocie ustawi przyblizenie ekranu zeby nie bylo czarnych pasow i jest zadowolony, bo widzi jakies swiatelka na ekranie, cos tam halasuje z glosnikow, jest gituwa. po
  • Odpowiedz