Wpis z mikrobloga

Jestem świeżo upieczonym posiadaczem Xboksa Series S i od razu swoje kroki skierowałem w stronę abonamentu XGPU, jako, że chcę też korzystać z możliwości grania w chmurze. Skorzystałem sobie z kodu na 2 miesiące za niecałe 4 zł i, żeby w przyszłości wiedzieć czego szukać, rozglądałem się za różnymi promkami na abonament. Trafiłem na tagu na 2 stronki z odnośnikami do tańszego abonamentu (na xgp.pl zdaje się), ale też widziałem na allegro kody na 2 miesiące a nawet na więcej za ułamek ceny abonamentu. To są te kody dla nowych użytkowników, podejrzewam, że to jest jakaś forma lewizny, do tego mało wygodnej, bo żeby tego używać to trzeba się bawić, pałować w zakładanie nowych kont i inne tego typu pierdoły.
Tak się zastanawiam, za coś takiego idzie wyłapać coś w rodzaju bana na konsolę albo jakąś inną, dotkliwą formę kary?

#gamepass
  • 3
@lunga: mi się wydaje, że już bym wolał udawać Turka niż bawić się w zakładanie kont co chwilę, aczkolwiek mam czas na zastanowienie się :P
Po prostu na tagu za dużo się nie mówi o tych kluczach, więc pomyślałem, że zapytam jak to z nimi jest :P