Wpis z mikrobloga

Witam i pozdrawiam wykopowicza ,który przysłał mi fajną wykopaczkę w ramach akcji #wykopoczta. Niestety zarówno w liście jak i na opakowaniu nie znalazłem jego nicka (podpisał się co prawda z imienia i nazwiska ale publikować danych wrażliwych na mikro nie uchodzi, ja tam np wolę być anonimowy :D ) ale mam nadzieję ,że ta wiadomość do niego dotrze. (mam pewne podejrzenia bowiem ktoś mnie zaobserwował ostatnio i może to Ty) W sumie dobrze ,że doszła wcześnie rano bo tak to listonosz zmusił mnie abym zwlekł się z łóżka, bo ostatnimi czasy w ramach chorobowego obijam się niemiłosiernie. Paczka ładnie zapakowana (nie zrobiłem zdjęcia bowiem byłem tak ciekaw jest zawartości, że szybko się do niej musiałem dobrać, a spakowana fachowo i ładnie ,że aż myślałem iż różowy pasek pakował :D ) Interesująca jest jej zawartość (foto do akt) Fajnie ,że wysłałeś akurat kasety, przydało się bo w aucie będzie chociaż fajnie grało, a akurat tych zespołów nie znałem.A płyta golden life jaką dzisiaj przesłuchałem przypadła mi do gustu bo tak jakoś z polską muzyką było mi nie po drodze. Dziękuję też za książkę i coś słodkiego, mieszadełka też przydadzą się bowiem po ciężkim dniu przy weekendzie dobrze napić się dobrej w----y :D List szczery i napisany od ciekawie. Pytasz też o moje muzyczne zainteresowania, a tu muszę się przyznać ,że ostatnimi czasy raczej mało słucham muzyki.Wolę dobrą książkę i ciszę. Kiedyś było to mocniejsze brzmienia typu rammstein, a obecnie jeśli już to raczej muzyka filmowa albo poważna, czasami lubię coś "zupełnie z innej beczki" i tu akurat prezenty się sprawią.Jeśli już słucham czegoś to właśnie w samochodzie, głównie w drodze do mej lubej, której obecność jak i miłe usposobienie dają mi power do życia. (nietypowe jak na bordo powiedzą zapewne ;D ) Ale dodatkowamoc w postaci muzyki będzie przydatna. Z tych zespołów o których mi pisałeś nie miałem do czynienia,chociaż zachęcony inspirującym opisem ich dokonań, pewnie nadrobię te zaległości. Dziękuję za życzenia oraz sam je składam wesołych świąt jak i szczęśliwego nowego, oraz optymizmu na co dzień,jak i dużo zdrowia bo to wbrew pozorom cholernie się przydaję. Jeszcze raz Pozdrawiam i daj znać kim Jesteś :)

CzarnyOwiec - Witam i pozdrawiam wykopowicza ,który przysłał mi fajną wykopaczkę w ra...

źródło: comment_4VZNMYLqj5XWk4C45bVQ4RW2ZuR261Wq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach