Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Śmiechu warte. Położyli chłopa na oddział okulistyczny z zapaleniem nerwu wzrokowego oka prawego. Ma na sobie żółte skarpetki z Lidla a w szafce czipsy i batony. Ale nudno i ledwo widzi. W sumie średnio chłop wesoły.

Od 4 lat w sumie jestem diagnozowany w kierunku SM. Wtedy pojawiło się u mnie zapalenie nerwu wzrokowego w lewym oku. Jak do tej pory SM nie było zdiagnozowane, zmiany demielinizacyjne były zbyt małe, aby stwierdzić SM jednoznacznie. Potem przyszedł covid, czyli brak dostępu do służby zdrowia, później depresja rozwinęła swoję macki i teraz to już ciężka depresja.. Ostatecznie proces diagnostyki SM rozjechał się na 2lata przerwy od badań. Zobaczymy czy w poniedziałek rezonans magnetyczny pozwoli ustalić co psuję się chłopu w głowie.

#czytostwardnienie nie wiem czy chcecie, ale w sumie to mam to gdzieś, pod tym tagiem będę czasem, jeśli się uda, wrzucał update

#szpital #stwardnienierozsiane #okulistyka
Pobierz tibusiek - Śmiechu warte. Położyli chłopa na oddział okulistyczny z zapaleniem nerwu ...
źródło: comment_1651846019AauLHCNAJNA5t8wD9pNitV.jpg
  • 9
@tibusiek:
Trzymaj sie tam.

Ja mialam 2 rezonansy w odstepie mniej wiecej 6 miesiecy, bo na 1 cos bylo dziwnego i nie wiedzieli czy to artefakt czy nie.
Wiec jestem zdziwona troche tym, ze wyszly Ci jakies zmiany demielinizacyjne i nic nie bylo pchane dalej.

Jesli jesteś ze Slaska to moge dac namiar na bardzo dobra pania neurolog. Bardzo dokladna. Siedzialam na niej u wizycie z godzine. U wczesniejszego neirologa 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cytryna123: od lekarza okulisty, który przyjął mnie na oddział okulistyczny.
Straciłem zdolność czytania tym okiem i mam upośledzenie widzenia barw.
Jeśli chodzi o czytanie to sterydy zaczynają powoli działać i coś już jestem w stanie tym okiem przeczytać z trudem.