Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
swoją drogą niezły ancymon robił napad bez maski XD


@razor172: Nie będzie mieć życia u siebie na dzielni bo się sprzedał na psiarni, ale za to ma ten sam wyrok co reszta.


Geniusz taktyczny, kwiat narodu xD

@krdk: i przewalone pod celą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Tak więc wydaje mi się, że bagiety powinny się wywiązywać z takich obietnic, nawet jeśli symbolicznie tylko mieliby mu skrócić wyrok.


@lab_rat: ale bagiety nie maja wplywu na wyrok
  • Odpowiedz
  • 0
@razor172

@joolekk: swoją drogą niezły ancymon robił napad bez maski XDDDDDDDD


W czasie pandemii gdzie większość chodzi w maseczkach, a za brak jest mandat. Bez pandemii mandat jest za zasłanianie twarzy w miejscu publicznym. Wtedy pewnie by ją miał. Prawdziwy buntownik. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@gorszy_koniec_ukladu_pokarmowego: Dokładnie. Pamietam jak u mnie w gimbazie dwóch typków okradło dom kolegi (ukradli kompa, jakiś tv i inne AGD). Ci dwaj poszli tego dnia na wagary, plus po jakiś tam śladach od razu psy rzucili podejrzenie na nich. Dzień po „skoku” policja wbiła do szkoły i zrobili im przesłuchanie w pokoju nauczycielskim (byli nieletni to chyba mogli tylko przy nauczycielce czy tam rodzicach). Pierwszy wszedł na cwaniaka i się nie
  • Odpowiedz
Czegoś nie wiemy bo sąd STOSUJE nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet może warunkowo zawiesić jej wykonanie w stosunku do sprawcy współdziałającego z innymi osobami w popełnieniu przestępstwa, jeżeli ujawni on wobec organu powołanego do ścigania przestępstw informacje dotyczące osób uczestniczących w popełnieniu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@razor172: Jeśli naprawdę tak mu powiedzieli myślę że powinni tak zrobić a nie blefować. #!$%@?ąc od gnojka każdemu należy się sprawiedliwe śledztwo i proces a nie podpuszczanie, albo obiecywanie tego co nie mogą zagwarantować

@Faraluch: policja mu obiecała, a policja to sobie może jajami pohustać
  • Odpowiedz
@lab_rat: Wiesz, tak naprawdę nie wiadomo czym się kierowała policja. Tu już jeden wyszedł bez wyroku z podobnej sprawy to go zadźgali hehe na śmierć. Także na dwoje babka wróżyła. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Więzienie przynajmniej zapewnia jakiś nadzór.
No a że skazanemu się nie podoba to trudno. Nikt mu nie gwarantował że mu się będzie podobać. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz