Wpis z mikrobloga

@Jaqbasd-: Miko jest super akurat i zawsze ją biorę, a Keczki mało używam, bo to dość świeży nabytek, ma talenty na 6 jeszcze xD Teraz na yoimiyę czekam, już prawie wszystko gotowe, jeszcze ze 30 purple booków i będzie wsio ^__^

I jeśli dobrze pamiętam, to mój pierwszy clear 36/36 to było jakoś, hmmmm... Childe, Bennett, Xingqiu, Xiangling, Fischl, Kaeya, Qiqi i nie pamiętam kto 8, chyba Sucrose
@Zeotares: jeden rabin powie tak, a inny rabin powie nie

@zt_im: czy ja wiem czy 30 minut dziennie na dailisy to tak strasznie dużo? A i tak nikt nie każe tego robić, są ludzie co wbijają tylko jak się pojawia nowy content i też się świetnie bawią. Story, muzyka, puzle, zagadki, voice acting, grafika, gameplay... No ale są różni ludzie. Taki co gra w lola, coda, albo fifę, raczej nie
za dużo zachodu dla 50 primosów, więc zwykle na 33 kończę


@PiersKurczaka: witam kolegę po fachu xD nie lubię czasówek i czasami #!$%@? przeciwnicy są więc raz na 3 tygodnie wchodzę, kończę 12 piętro niezależnie jak mi poszło i zapominam o abyssie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiersKurczaka: owszem
Janskonczylem grać kiedy przyłapałem się że muszę to Daily cisnąć żeby nie odstawać za długo i potem to już był czysty grind. A story? Kto by to czytał xD ja skipowalem wszystko
@zt_im:

A story? Kto by to czytał xD ja skipowalem wszystko


Noooo i to był twój problem... Genshin to jest casualowa epicka przygoda, a nie bezmózgi hack & slash czy fps, że wbijasz w środek naparzanki i tłuczesz. Genshin to trochę taki anime wiedźmin z opcją grania innymi postaciami niż sam geralt (traveler). Takie podejście może miało sens w, nie wiem... Borderlandsie albo Diablo. Tam to faktycznie można se skippować story,