Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba jestem totalnym debilem.
Rok po skończeniu technikum zgłosiłem się do matury, jechałem na 2/3 w szkole i nie zdawałem matury ze swoimi kolegami z klasy.
Ale do rzeczy.
Na maturze z polskiego miałem pustkę w głowie, byłem jak sparaliżowany, nie wiem jak to określić w każdym razie położyłem i max do 20% dobije. Wiem każdy się dziwi jak można nie zdać z polskiego ale ja tego dokonałem.
Dzisiaj na matematyce było to samo zero myślenia, pustka i również położyłem nie wiem czy nawet 10% przekroczę.
Więc już nie mam po co iść na niemiecki i ustne. Poza tym jestem rozsypany i i tak nic z siebie nie wyduszę.
Nie wiem tylko jak to ogarnąć na za rok bo chyba problem tkwi w mojej psychice że jestem dosłownie jak sparaliżowany i mam pustkę w głowie na takich egzaminach. Po prostu debil. Nie wiem nawet jak ten temat ugryźć psychiatra?
#matura #matura2022 #techbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62741bfae21a371902cab4db
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 2
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogolnie jak nie zdasz matury to w sumie nic złego się nie dzieje jeśli nie planowałeś iść na studia. Praca będzie ta sama bo na co komu papierek który nic nie jest wart. A co do wyników to ogólnie to nie tak że jesteś debilem tylko pewnie trafiłeś na nauczycieli którzy się nie nadają do nauczania. Podam swój przykład. Całe życie jechałem na dwójkach i trójkach z matmy i mature
  • Odpowiedz