Wpis z mikrobloga

Dlaczego system komentarzy allegro to RAK? dostałem negatyw wszystko na 1 gwiazdkę bo nie przyjąłem zwrotu przedmiotu o wartości 10zł! Nie miałem obowiązku bo jestem Mirkiem a nie firmną. Kupujący chciał zwrócić bo zamówił u 2 osób to samo (w tym 1x u mnie), Sprzedający wg. allegro = osoba nie mająca żadnych praw, KUPUJĄCY = może napluć Ci na twarz a administracja allegro poprawi.
W ciągu 5 lat dostałem z 7 negatywów i każdy od jakiegoś zayebanego juniora / clienta co ma 0 komentarzy i konto kilka miesięcy, co za yebany pech.
#allegro #gownowpis #olx #zakupy
  • 3
@artem17: Komentarz zwrotny gimbusa jak mu napisałem "karma wróci" to napisał mi:
"Ci wróci obowiązkowo, nie jest w tym moja wina, nie był mi potrzebny towar już, żucasz się takimi slowami to masz! A otworzyłem to niespodianka z nie jakościowym towarem, zobaczymy, morze się przyda."

iq 30, albo jakiś rusek... a allegro to toleruje
@artem17: możesz wspólnie z kupującym zdecydować o usunięciu opinii. Ocenę usuniemy również na bezpośrednią prośbę kupującego. Wystarczy, że skontaktuje się z nami i potwierdzi chęć usunięcia opinii.