Wpis z mikrobloga

Byłem dziś w Majaland Warsaw. Wejście 89zł.
Marketing mają fatalny, byłem gotowy ostatnio jechać pod niemiecką granicę by zobaczyć co to za park rozrywki a tu się okazuje że od 1 maja otwarte jest pod Warszawą.
O 10:30 otwarcie, przyjeżdżamy o 10:40, na parkingu 2 auta, nasze i innej rodziny 2+1 XD
Można było jeździć na czym tylko się chciało ile tylko się chciało bo ludzi zero. Czasami nie schodziliśmy z atrakcji i 3-4 razy pod rząd.
Dla dzieci od 100cm do tak 9-10 roku życia jest co robić.
Dosyć mocno pilnują by te 100cm było przed wejściem na atrakcje.
Na minus:
12zł za parking który jest pusty, szlabany otwarte, ale nie jestem złodziejem, w kasie mnie spytali czy jesteśmy samochodem. Jakiś Janusz jak powie że nie to 12zł oszczędzi.
-Ceny gastronomii. Nie wiem kto to układał ale:
Cola 0,5l - 12,50zł, Woda 0,5l - 10,50zł, Hamburger 39,99.
Jedzenie obniżyć trzeba z 10zł pewnie, picie chociaż 3-5zł i nie będzie tak źle.

Jeśli masz bliżej do Łodzi to jedź do Mandorii.
Jeśli bliżej do Warszawy to możesz przyjeżdżać tutaj.
Atrakcje są prawie takie same.
W Mandorii jest 1 więcej rollercoaster ale nie ma atrakcji na dworze.

#majaland #energylandia #legendia #mandoria #tatacontent #warszawa #lodz #rodzice #dzieci
  • 8
  • Odpowiedz
@ultrasonic: dzieci XD
Majaland w Kownatach dosyć popularne i dużo ludzi tam jeździło. Warszawskie taka kopia Mandorii z Łodzi.
Jesli masz dzieci do 9 lat to śmiało jedź, starsze albo sam - nie XD
  • Odpowiedz
@MrBeast: dzięki za opinie, właśnie jadąc i wracając z majówki widziałem to miejsce i byłem ciekawy.
Natomiast jak wyjeżdżaliśmy z Warszawy 3 maja to po 17 było chyba tam dużo aut wiec brak ludzi to może specyfika pory roku i dnia tygodnia akurat. Ale na 90% moi znajomi u których byłem i mieszkają w Warszawie nie wiedzieli o tym miejscu
  • Odpowiedz
@tytusprod: 3 maja - majówka plus otwarcie i dużo ludzi mogło być.
W tygodniu niby do 16:30 póki co otwarte ale już dziś po 15 pojechaliśmy bo bez kolejek to na wszystkim jeździliśmy kilkanaście razy
  • Odpowiedz