Wpis z mikrobloga

Skusiłem się na żelki Gusto
Ogólnie patrząc na opinie to jest pół na pół, jedni lubią, drudzy nie, ale osobiście polecam fchuuuy
Ja wziąłem konfidentki radioaktywne i borówki - co do konfidentków - w życiu nie jadłem lepszych kwaśnych żelków (ogólnie wyobrażałem sobie smak żelków tej firmy jak te najtańsze z biedronki, które jedynie konsystencje żelki mają) i się bardzo pozytywnie zaskoczyłem, polecam tym co są zmieszani przez niektóre opinie - warto, bardzo dobre żelki
#zelki #zelkiboners #gusto
bedist - Skusiłem się na żelki Gusto
Ogólnie patrząc na opinie to jest pół na pół, je...

źródło: comment_1651732393A3noWpNzRjV5lX4BWAn26u.jpg

Pobierz
  • 24
@vorio: Tak tez podejrzewałem po opiniach dlatego wziąłem tylko dwa opakowania żeby nie było szkoda wyrzucić, ale kurczę, te żelki są bardzo dobre - oczywiście mówię o tych które zamówiłem, bo innych smaków nie jadłem
@WolfSky: no tak jak całe żelki gusto, ale przynajmniej są kwaśne xD Kupiłem 3 paczki bo wykopki się zachwycały i oprócz tych kwaśnych to żałowałem zakupu. Tym bardziej że inne żelki typu Haribo wychodzą całkiem podobnie cenowo przy zakupie przez internet a jakość jest zupełnie inna
@WolfSky: Czy ja wiem, każdy ma inne gusta - ja w kwaśnych zwłokach lubię to, ze w środku ten żelek nie jest kwaśny, ale każdy ma swoje gusta - dla mnie są ok
A co do ceny i sieciówek - są sieciówki droższe od gusto które jadłem, a które jakościowo (mówię o kwaśnych żelkach) były do dupy, a jedyne żelki które mi w życiu smakowały to były śmiej żelki
Niestety te
@WolfSky: o siema, to znowu Ty, jak tu trafiłeś? Znów zaplusowałeś jakiś z dupy komentarz? A może jednak obserwujesz tag i hobbystycznie udzielasz się pod co drugim wpisem? xD Ten wpis ma 10 plusów, więc trudno uwierzyć, że przypadkowo tu trafiłeś ¯\_(ツ)_/¯

Te kwaśne to najtańsze chamskie żelki obtoczone w kwasku cytrynowym xD normalnie kwaśny żelek powinien być też w środku a tu jest po prostu kwasek cytrynowy zmielony na zewnątrz
ecco - @WolfSky: o siema, to znowu Ty, jak tu trafiłeś? Znów zaplusowałeś jakiś z dup...

źródło: comment_1652362878EhF8F5fmmlCMWLYeGu1SWw.jpg

Pobierz
@ecco: O czym kłamię? Wziąłem tego kwaśnego żelka do buzi na jakąś minutę, po minucie cały kwasek się rozpuścił i smakował jak zwykły żelek. Weź go włóż pod wodę i wyjdzie dokładnie na to samo, a żelki próbowałem jakoś chwilę przed świętami