Wpis z mikrobloga

Luzne przemyslenie
Zauwazylem ze na bananie rozgrywane sa sektory akcji i na nich sa najwieksze wzrosty/spadki
Mielismy od poczatku pandemii hype kolejno na żywność, IT, covid, potem oze, potem dołek na wigu i znowu covid, wzrosty na wig20, slynna premiera cyberpanka, spolki od metali, energetyczne, surowcowe, wojenne/zywnosciowe i kazdym razem schemat jest ten sam. Czy pomoze mi to wygrac z banenem? Nie sądze xD


#gielda
  • 9
@picasssss1: wszedlem tu z czapy raz od kilku miesiecy i 70% wpisow na tagu jest o tej spolce xD sprawdzam ranking bankiera i jest tam na 1 miejscu, widzialem to juz zbyt wiele razy zeby nie wiedziec co to oznacza

Prawda, mam troche bol dupy ze nie jechalem w tym pociagu razem z grubym, wyczuć na ktory sektor bedzie hype, wbic sie w taki trend, zrobic zyskowna transakcje, zamknac ja i
@Koronanona: bumech to mocno spekulacyjna spółka, tam wzrosty i spadki są często imponujące, co do reszty sektora to jazda tam nawet na dobre się nie zaczęła. No chyba że mówilimy o odpowiednikach w USA to tam już odjechaly troszeczkę
@Koronanona: nie wiem i moim skromnym zdaniem raczej bym #!$%@?ł a akcji w dłuższym terminie, w średnio długim można będzie coś ugrać, ale ja też do końca się nie znam. Wzajemnie życzę powodzenia i wyleszczenia grubasa.