Wpis z mikrobloga

@ratujmame: więc tutaj sa namiary na te agencje, http://pro-fee.de

Prowadzi ja Polka mieszkajaca w Niemczech Beata Klose

Mozna dzwonic na ten nr niemiecki i zagadac po Polsku

Jesli chodzi o caly proces to Mama miala krotki test Niemieckiego przez telefon, naprawde basic typu gdzie pani mieszka w co jest pani ubrana -w czarna bluzke etc etc. troche mam wrazenie ze przymykaja oko na ten Niemiecki, mama powiedziala ze nie zna tak dobrze ale sie uczy a ona to super, niech sie pani uczy no i tyle.

Prosili o referncje no to napisala ze opiekowala sie chora matka (co bylo prawda tak btw) ale to jest bardziej na zasadzie ze jak chcesz to oni nie robia problemow.

Moge napisac wiecej jakbys byla zainteresowana tematem.

Dla mojej mamy byl to dobry wybor z paru wzgledow

1. Zarabiasz te 1000 € na czysto, nie wydajac nic na jedzienie i mieskzanie, koszty dokazdu sa zwracane

2 akurat u twj pani sie apecjalniennie napracowala ale wysilek psychiczny jest zeby sie komunikowac . Ale jak np by chciala to moglaby powiedziec ze woli do kogos kto jest mniej komunikatywny i by taka osobe dobrali. Generalnie dobieraja do poziomu jezyka, sprawnosci fizycznej etc

No nic, nie przynudzam juz.. Ald uwazam ze jestes mega dzielna ze takie cos robisz i wierze ze ci sie uda, dlatego ze zamiast siedziec i sie zalamywac chcesz cos robic, dzialac, jakos mamie pomoc. UDA SIE zobaczysz!