Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Eeej, poradźcie mi. Od prawie 2 lat prowadzę korki z angielskiego. I w sumie miałam już to olać, bo nie jestem w stanie przygotować dziecka do egzaminu, którego sama nie zdałam. XD Ale ojciec tak mnie błagał, że zgodziłam się przygotować jednego do matury, a drugiemu (mniej bystry, w dodatku leń) pomać w lekcjach. No i wszystko spoko, nawet ich polubiłam, ale dziś po raz 3 jadę sobie autobusem (bilet w jedną stronę 4 zł dodam) i oni mi piszą, że jednak mam nie przychodzić dziś. Wcześniej pisałam (nauczona życiem) żeby zapytać czy dziś będą normalnie korki i dostałam informację zwrotną od starszego chłopca, że na pewno z jego bratem. I w sumie jeszcze jakoś może bym to przełknęła, gdyby nie fakt, że wracałam specjalnie z Wrocławia do Rzeszowa pociągiem żeby zdążyć na te korepetycje. XD A miałam opcję wrócić później samochodem za free. I boli mnie moje miętkie serce frajerki, ale chyba to koniec współpracy. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak żyć? Pytam jak byście podziękowali na moim miejscu? Dodam, że nie jestem gotowa na blokowanie na fejsie itp. Jestem bardzo kulturalna, ale boli mnie, że ktoś nie szanuje mojego czasu. (,) Oczywiście napisałam do starszego, że jechałam specjalnie z Wrocławia i żeby wcześniej mnie informowali jeśli rezygnują danego tygodnia. Nie odpisał. Ojciec nie odebrał.
Pozdrawiam Was cieplutko.
#korepetycje #angielski #przegryw
  • 8
do egzaminu, którego sama nie zdałam


@gusinka: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- możesz ich na korki zapraszać do siebie, niech oni tracą czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- walnij im ścieme że nie masz już czasu bo nauka/praca, dla nich to będzie ulga że mniej nauki, ich nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bruuh: A odnośnie tego, że nie zdałam to bardziej miałam na myśli, że nie podchodziłam, bo nie miałam takiej potrzeby póki co.
@gusinka: Kulturalnie odmów prowadzenia dalszych korepetycji ze względu na brak poszanowania Twojego czasu.
Swego czasu miałem epizod gdzie sam dawałem korepetycję, ale dogadywałem się z rodzicami. Miałem raz sytuacje gdzie naszykowałem materiał itp i czekałem jak głupi bez wiadomości, że jednak się nie odbędą. Po tym razie od razu powiedziałem, że odmawiam dalszej współpracy.