Wpis z mikrobloga

#wykopoweprzeboje
I runda, grupa 7
Zestawienie par
Playlista na YT zrobiona przez wujek_mikazjusz
Jeśli chcesz być wołany/a do tej edycji napisz do mnie na PW.
#muzyka #cover
yourgrandma - #wykopoweprzeboje
I runda, grupa 7
Zestawienie par
Playlista na YT z...

źródło: comment_1651684579usRfPiQWEh2USi8rvrTUJy.jpg

Pobierz

Zagłosuj na lepszą piosenkę:

  • Blondie - Hanging on The Telephone 9.8% (19)
  • George Barnett - Get Lucky 10.8% (21)
  • Jeff Buckley - Hallelujah 18.6% (36)
  • Metallica - Whiskey In The Jar 60.8% (118)

Oddanych głosów: 194

  • 18
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yourgrandma: czemu dajesz takie ankiety że jedek kawałek jest bardzo rozpoznawalny a reszta słabo? Przecież z góry wiadomo co wygra. Nie wygląda to jak losowe dobieranie. Tutaj, Johnny cash i jeszcze jakaś jedna. Chyba że to tak spechslnie żeby w następnej rundzie była walka i te kawałki przeszły dalej
@gacek21: No jakoś trzeba "sprawiedliwie" to podzielić. Jakbym dał zupełnie losowo, to w jednej grupie miałbyś 4 rozpoznawalne kawałki, a w drugiej 0 i wtedy też byłoby narzekanie, że niesprawiedliwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym, nie głosujemy na najbardziej rozpoznawalny kawałek, a najlepszy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yourgrandma: ale w tym przypadku najbardziej rozpoznawalny jest najlepszy :p mógłbyś użyć jakiegoś programu do losowania. Wiem że w pierwszej rundzie odpadloby kilka fajnych kawałków . No ale co zrobisz :d
@yourgrandma: Bardzo lubię irlandzki folk, więc patrząc na zestawienie myślałem, że mój wybór padnie na Metallicę i Whisky. Przesłuchałem cover "Get Lucky" i spodobał mi się jeszcze bardziej. Ale nie chciałem osądzać podobnie, więc włączłem "Hallelujah" i przeżyłem coś, czego nie czułem naprawdę dawno. Głębokie wzruszenie, zachwyt już przy pierwszym przesłuchaniu utworu. Niesamowite uczucie, dzięki!
@LilOrgan: @yourgrandma: dzięki! ale jakby co, to w ankiecie podrzuciłem link do wersji studyjnej, która oprócz świetnego wykonania, ma też jeszcze świetna realizację - to dopiero wgniata w fotel, jak jest na czym posłuchać :)
Visher - @LilOrgan: @yourgrandma: dzięki! ale jakby co, to w ankiecie podrzuciłem lin...
@lrllrlrr: Autor zdecydował się cover usunąć, bo zabierał rozgłos oryginałowi. Dopiero później fani zaczęli wrzucać to co kiedyś ściągnęli.
George robi też swoją muzykę, jako ciekawostkę wrzucę tutaj jego najnowszy singiel. Niesamowicie mi się podoba.( ʖ̯)
MiracleAligner - @lrllrlrr: Autor zdecydował się cover usunąć, bo zabierał rozgłos or...