Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pytanie do mieszkańców Białegostoku - nie mam gdzie parkować, parking szpitala miesięcznie kosztuje grosze ale już nie wydają kart bo nic tam więcej tam nie wciśniesz. Pozostają mi parkomaty (strefa B) i tutaj moje pytanie - są jakieś karnety czy jakieś zniżki czy cokolwiek żeby mniej płacić? Dziś za parking w moich godzinach pracy zapłaciłem 25zl no i trochę będzie mnie boleć płacić tyle codziennie. Serdecznie zapraszam do przedstawienia możliwości jakie mam.

#bialystok #parkowanie
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kimikini: blisko pracy mam hotel gołębia na którym podobno można stać cały dzień i nikt się nie #!$%@? ale boje się ryzykować.
@kimikini: @kimikini: nie jestem mieszkańcem bstoku, potrzebny mi karnet pozwalający taniej parkować przy pracy, jeśli te karnety są ograniczone do jednej ulicy to przypał bo tam gdzie staje (ogrodowa) nie zawsze jest wolne miejsce i trzeba szukać w bocznych.
Abonament zwykły jest na całą strefę parkowania, w zależności za którą zapłaciłeś, nie ogranicza się do konkretnej ulicy. Czyli cała strefa za 1100 zł na rok. Nie musisz być mieszkańcem miasta, na ten rodzaj abonamentu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kimikini: no nie drogo ale jeszcze mam paliwo za dojazd i inne wydatki, a pensja ostatnio mi spadła drastycznie. Ale już w sumie to bez znaczenia bo debil here jak płaci się karta to się klika niebieskie krzyżyki i ostatnio klikałem je i klikałem aż wskaźnik "czas" pokazał ok 15:05, zapłaciłem tyle i dziś będąc tam drugi raz zorientowałem się że wtedy zapłaciłem nie za postój do 15:05 tylko za 15h
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kimikini: nigdzie nie pisałem że drogo tylko że mieszkańcy mają jeszcze lepsze oferty a ja lubię dobre dile XD ale jeszcze mam paliwo za dojazd i inne wydatki, a pensja ostatnio mi spadła drastycznie. Ale już w sumie to bez znaczenia bo debil here jak płaci się karta to się klika niebieskie krzyżyki i ostatnio klikałem je i klikałem aż wskaźnik "czas" pokazał ok 15:05, zapłaciłem 25zli dziś będąc tam drugi