Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam 25lvl, jezdze w zbiorkomie 4 lata i już wkurza mnie ta robota ze względu na zmianowość i rozpierdzielanie cykla dobowego. Zmieniłbym robote na #itsupport #it ale trochę się obawiam cięć związanych z kryzysem nadchodzącym i tego ze sobie nie dam rady z jakimiś problemami grubszymi.

Wypatrzylem jedna fajna ofertę z zarobkami podobnymi do aktualnych w dodatku na juniora tyle że nie wiem czego się douczyc xD

Komputer składać umiem, czytać dokumentację tez, jedyne czego się obawiam to jakiś głębokich problemów sieciowych lub z windowsem/aplikacjami. Myślicie ze jak zatrudniają juniora to jest tam jakiś gostek który w razie co mnie douczy czy będę rzucony na głęboka wodę?

Dodam ino ze po zbiorkomie to jest właśnie takie grzebanie i naprawianie moim głównym hobby dlatego szedłbym w kierunku it support a potem może #sysadmin

#pracbaza
  • 6
Myślicie ze jak zatrudniają juniora to jest tam jakiś gostek który w razie co mnie douczy czy będę rzucony na głęboka wodę?


@ButtHurtAlert: To zależy od firmy, w firmie gdzie jest dwóch informatyków na np bardzo duży szpital to zapomnij o nauce, bedziesz #!$%@?ł drukarki restartować albo komputery wymieniać. Idź do korpo tam zawsze ktoś sie znajdzie kto ciebie bedzie uczył.

Z rzutem na głęboką wodę to niestety w moim przypadku