Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 58
218 141 + 76 = 218 217

Kolejna z tras na mojej liście: Dubiecko ✓
Ponad 1k przewyższeń żeby przygotować się na trasę na Kalwarię Pacławską.

Total explorer tiles 660 (+18)
Max cluster size 220 (-)
Max square size 11 x 11 (-)

#rowerowyrownik #triban #wykoptribanclub #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz ZnasztegoAndrzeja - 218 141 + 76 = 218 217

Kolejna z tras na mojej liście: Dubiecko ...
źródło: comment_1651674514GZqKDBcf4wlpfMwkEZp3lP.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uranowy_Janusz: nie byłem jeszcze w okolicach Dynowa (mam w planach) i Sanoka, ale byłem w Krasiczynie, zrobiłem część trasy fortecznej wokół Przemyśla i pod granicą, czeka mnie trasa na Kalwarię Pacławską. Dziś byłem w Dubiecku i Wybrzeżu, gdzie znajduje się ten most, a kawałek dalej w Słonnych jest drugi taki. Szukałem ciekawych miejsc w mojej okolicy, ale ciężko z nimi. Jak chcesz to możesz wejść na mój profil na stravie i
Trasa jest bardzo widokowa. Z Zalesia do Rokszyc jedzie się połoninami z widokiem na okolicę Kopystanki czyli najwyższego szczytu Pogórza Przemyskiego. Po wyjezdzie do Gruszowej otwiera nam się panorama znów na Kopystanke, ale tym razem widzimy ją całkiem blisko. Ponadto szczyty i lasy Arłamowskie. Na Kalwarii polecam wejść na wieżę widokowa skąd można podziwiać widoki na południowy wschód czyli to już będzie Ukraina. W nowych sadach przy głównej drodze, na lekkim, zalesionym
11 lat temu udało mi się tam wjechać. Na ostatnich metrach słyszałem w uszach już tylko bicie serca. 30 minut leżałem na trawie przed kościołem, aby dojść do siebie :)
Wyżej wkleiłem link. Widzę że tam się wkradł błąd na samym początku. W pralkowcach jedziemy trasą forteczna, a nie główna po asfalcie :)