Wpis z mikrobloga

@t00b33: Mianowicie do egzaminu poprawkowego możecie przystąpić tylko wtedy, gdy podeszliście wcześniej do wszystkich zaplanowanych egzaminów z przedmiotów obowiązkowych
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol cale zycie dawalem sobie rade sam i ze wszystkim radzilem sobie sam, nigdy nie prosilem nikogo o pomoc i zmuszalem sie do robienia rzeczy ktorych nie chce, dostalem jakiegos zalamania z tego wszystkiego pod koniec liceum, zaczely sie napady paniki jak tylko wchodzilem do szkoly. dostalem indywidualne, a teraz zdygalem przed matura bo bardziej niz jej samej balem sie spotkac duzej grupy ludzi, szczegolnie ludzi z klasy. balem sie ze
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@PiersiowkaPelnaZiol lekow nie biore, mialem dwa razy podejscie do nich ale zawsze sie zle czulem, na tyle ze rezygnowalem. moze kwestia ze moj psychiatra srednio mi pasuje, w planach mam zapisac sie do kogos innego. jesli z rodzicami chodzi o obecna sytuacje matur to juz mi zostalo powiedziane, ze jak teraz nie zdam to pewnie nie podejde za rok, ze mam pojsc do pracy, ze mam 19 lat i pora sie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol tak mam w planach, oprocz rozmowy z rodzicami. mam wrazenje ze im wiecej ludzi wie o moich problemach tym gorzej ja sie czuje bo czuje sie nierozumiany, beznadziejny, gorszy, inny
  • Odpowiedz