Wpis z mikrobloga

Ja w sumie jeszcze wtrące swoje dwa grosze w dyskuje o moczu. Jak na moje to ten napój miał zbyt podoby kolor do orginalnego, a w paczce zostały wysłane same śmieci i prokukty napoczęte. Więc uważam że żadnego moczu tam nie było tylko poporostu pił skisłe. Dodatkowo coś za łagodnie na to zareagował. Jak wiadomo on się nie zna na niczym, wie że dla niego zawsze paczki z gównem idą, więc jest uprzedzony na ekskremetnty. Na poparcie teorii dodam ze kiedyś dostał cały karton butelek z widocznymi szczynami, co nawet zalewski potwierdział że to szczyny a on szedł w zaparte że to rozpuszczalnik.
#kononowicz
  • 6
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal To mogłobyć tak że kundel Aron zlał się do butelki i wymieszał, zlał się na potrzeby gniotu żeby generował większe wyświetlenia, a pomysłodawcą był nijaki tak zwany Analny jeździec z Bielska.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: ja odrazu pomyslalem ze to nie byl mocz, inaczej by zareagowal. ludzie gowno wysylaja to dzwoni na policje a teraz niby siki wypil i nawet furii mlecznej nie dostal? + nie dam se reki uciac ale wygladala jakby nikt nie otworzyl ta butelke
  • Odpowiedz