Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Hejko :)

Coraz więcej cisnę w różne gierki na BGA i tak sobie pomyślałam, że zacznę wrzucać recenzje tych co fajniejszych ()
Na początek wrzucam "Welcome To... Miasteczko Marzeń" - gra z mechaniką roll&write a dokładniej to draw&write, bo w tej grze zamiast rzucania kośćmi jest dobieranie kombinacji kart.
Motyw w grze jest taki, że jesteśmy deweloperami i tworzymy własne osiedla, przy okazji próbując zdobyć jak największą ilość punktów.
Gra się przyjemnie i w miarę szybko. Zasady są banalnie proste. Złożoność gry to 2/5. Jest dostępna rozgrywka również w trybie zaawansowanym, a także z różnymi dodatkami.
Obalam też mit dotyczący tego, że na BGA są same koksy i nie da rady wygrać bez znajomości gry na wysokim poziomie - otóż nie. Ja wygrałam w tę grę podczas mojej trzeciej rozrywki ʕʔ

Miłego dzionka Wam życzę!

#gry #gryplanszowe #grypc #bga #recenzja oraz #grykomputerowe
Grayish_Starling - Hejko :)

Coraz więcej cisnę w różne gierki na BGA i tak sobie pom...

źródło: comment_1651649610HD45WctAEi7jQrmz8h7Hfd.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Damnhard2: zazwyczaj gram w czasie rzeczywistym, bo siadam do grania na BGA jak mam trochę czasu () co do grup to nie wiedziałam o tym, wiem tylko że można znajomych zapraszać - jak coś ja zawsze bardzo chętna do wspólnego grania jestem ʕʔ