Wpis z mikrobloga

#wykop #administracja

Czy na przestrzeni ostatnich lat pojawiło się jakieś nowe stanowisko administracji Wykopu odnośnie aktualizacji portalu?

Pamiętam że pojawiały się kilkakrotnie jakieś zapewnienia, że praca wre, że nie będą poprawiane obecnie wadliwe mechanizmy ponieważ idzie Wykop 2.0, ale to pamiętam jak przez mgłę te wpisy ponad 3 lata temu. Od tego czasu nie ma żadnej informacji czy plany są nadal aktualne, czy jednak porzucone, czy można się spodziewać jakichś zmian czy nie.

Czy władze Wykopu to celowo nic nie piszą żeby nie denerwować gawiedzi? Przecież większości ludzi tutaj po prawdzie nie obchodzi techniczna strona serwisu, a na pewno nie na tyle żeby się z tego powodu nadmiernie bulwersować, wszyscy my się przyzwyczailiśmy do upośledzonych funkcjonalności serwisu.

Więc dlaczego nikt nie powie że proces budowy serwisu trwa, albo nie trwa? Czy to jest jakaś ujma na honorze komunikować społeczności swoje plany, zwłaszcza że się wspominało o nich na przestrzeni lat? Bo ja rozumiem że coś takiego jak Roadmap prac to jest zbyt abstrakcyjna sprawa, no ale może chociaż jakiś statement? "Jednak to co obiecaliśmy 5 lat temu że będzie za 2 lata to jednak nie będzie, albo będzie kiedyś".

Czy to jest takie trudne? Przecież to serwis głównie społecznościowy xD
  • 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@einz: na Spidersweb.pl pisali, że miała być do końca 2021 roku. Na moje oko to Białek nie ma na nią po prostu pieniędzy. A obecna zawiera tak dużo błędów oraz niedoróbek, bo kod był pisany co jakiś czas przez przypadkowe osoby na zasadzie, kto weźmie mniej
@fryderyk-baumberg: No ja jestem w stanie zrozumieć różne problemy wpływające na tempo, czy w ogóle, na realizację prac. Zastanawia mnie tylko czy włodarze są w stanie cokolwiek zakomunikować i czy to może robili, a ja przegapiłem. Bo to tak trochę jak pijany wujek, co to naobiecuje quadów i iphonów, a potem głupio dziecku powiedzieć że tak tylko gadał pod wpływem magii chwili.
Na moje oko to Białek nie ma na nią po prostu pieniędzy


@fryderyk-baumberg: Wystarczy poprosić, zrobimy zrzutę albo płatny wykop premium z funkcjonalną i nielimitowaną czarną listą, widocznością kto minusuje, możliwością wklejania więcej zdjęć w jednym wpisie na mikroblogu. Spokojnie znajdą się tacy którzy zapłacą za to 35zł miesięcznie. Każdy powinien mieć prawo do konfiguracji serwisu pod siebie, eliminacji niechcianych treści, spamu czy trolli.