Wpis z mikrobloga

Ktoś wie co to może być?

Pewnie to wynik tego, że mnie poschizowalo od wojny, ale skojarzyło mi się że były takie nagrania mruganiem światłem na samym początku wojny z Kijowa. I niby, że ruscy coś tam przekazywali swoim w ten sposób.

Przykuło moją uwagę dziś na spacerze. Katowice, nagranie z tego tarasu przy MCK. Siedziałem tam z godzinę i odkąd to zauważyłem to tak mrugało na pewno więcej niż 30 minut, trudno mi określić ile. Były różne rodzaje mrugania, nieregularne. Czasem np 3 szybkie mgruniecia i przerwa, potem cztery mrugnięcia i przerwa, potem mruganie bez przerwy przez jakiś czas i znowu trzy mrugnięcia, dwa itd. Światło bardzo wyraźne, z resztą widzicie na nagraniu jak widać na moim kijowym aparaciku z telefonu.

Pewnie to jakaś głupota i jesli tak jest to przepraszam, ale chyba żyjemy w czasach w których nie można ignorować takich podejrzanych rzeczy.

#rosja #ukraina #katowice #wojna #kiciochpyta
MackaCthulhu - Ktoś wie co to może być?

Pewnie to wynik tego, że mnie poschizowalo...
  • 18
@MackaCthulhu: Paranoja paranoją, ale moja różowa która nie zauważa takich rzeczy, ostatnio podczas majówki w Pradze zastanawiała się czy nie dzwonić po policję, bo akurat przyuważyla geocachera na moście :P