Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
#motocykle #motomirko
Mirasy pochwalę się trochę ( ͡º ͜ʖ͡º) po zeszłorocznej glebie, wjechało przemalowanie. Wcześniej była niebieska. Jak usłyszałem cenę u lakiernika 5 koła za monokolor to stwierdziłem, że zrobię sam. Wykonane własnoręcznie i oburącz przez ostatnie trzy miesiące. Kilka niedociągnięć jest, ale robota po godzinach, trochę na balkonie, trochę w piwnicy u ojca, lakierowanie w niewentylowanym pomieszczeniu bez użycia profesjonalnych sprzętów. Jak na pierwszy raz takiej zabawy chyba wyszło całkiem nieźle. Sezon można zacząć na grubo ( ͡ ͜ʖ ͡) LwG
Pobierz
źródło: comment_1651600716hW1NWmxnXi5fsByH5MgJCx.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mirkujacy: na myjni już byłem, lakier nie odstrzelił od pierwszego przejechania lancą, więc mam nadzieję, że jeden może dwa sezony wytrzyma. A jak nie to go zrobię na inny kolor. Wiem już mniej więcej co i jak, czego unikać, a co zrobić inaczej. W sumie zamknąłem się w 600 złotych na materiały więc jestem prawie 5 lakierowań do przodu
¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@MisPalkis: Na przykład nie czekać za długo między kolejnymi warstwami lakieru. Lepiej szło nakładając jeszcze na lekko klejąca poprzednią warstwę. Druga rzecz, że nie można się za bardzo starać zrobić wszystko na glanc za pierwszym razem. Lepiej nałożyć 4 cienkie warstwy niż 3, ale się starać żeby ostatnia pokryła wszystkie braki. Warto też puszkę lekko podgrzać w garnku z wodą, bo lakier robi się rzadszy i lepiej rozpływa. Ogólnie rzeczy, które
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukasz67: zamówiłem sobie torbę na siedzenie pasażera,a do tej pory jeździłem tylko z nakładką. Okazuje się, że nakładka siedzi w swoim miejscu, a siedzenie chociaż blokuje się na zatrzasku jest luźne, chociaż oczko, które je trzyma jest identyczne jak to w nakładce (°° przerabiałeś może taki temat?