Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 122
209 985 + 26 + 607 + 3 + 3 + 22 = 210 646

Coś bym tu napisał, ale nie mam siły. Wczoraj po #baltyk600 mówiłem że nigdy więcej. Dzisiaj już mam ciśnienie żeby poprawić wynik xD

W komciu zdjęcie jak przejechałem 130km po tym jak strzeliła opona.

#rowerowyrownik #rowerowetrojmiasto

Skrypt | Statystyki
SzemranyInkub - 209 985 + 26 + 607 + 3 + 3 + 22 = 210 646

Coś bym tu napisał, ale ni...

źródło: comment_1651595325v4rAIPPytUDOF5aUWCqjid.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@amityxd: Generalnie rodowód mam mtb i dopiero jak kupilem gravela to pomyślałem o SPD. Nie chciałem jednak robić takiej zmiany tuż przed rajdem. Teraz, po wiem też, że SPD sobie kupię ale na lokalne upalanie. Na takie ultra będę platformy zakładał chyba jednak. To jak można pracować stopą dużo daje w ogólnym rozrachunku IMO.
  • Odpowiedz
@SzemranyInkub: ja też mam rodowód mtb i nawet po bikeparkach jeżdzę w zastrzaskach. Chodzi o to, że są modele, które nie są tak sztywne jak Shimano SPD i gdzie np. jest prawie 20 stopni luzu, wtedy nie ma bólu kolan, albo jest dużo mniejszy. Niestety 99% to debile i jeżdżą w Shimano stąd taki stereotyp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@amityxd: @SzemranyInkub: Ja tam rzadko robię duże dystanse, w sumie to nawet nie wiele jeżdżę. Raz chciałem się sprawdzić to zrobiłem 300 km na MTB, platformach i z dwoma sporymi sakwami :) Wcześniej mój rekord to było 140 z wypchanymi sakwami (namiot, itp).

Też kiedyś będę miał gravela i będę robił po 500-600 km :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marian1881: Generalnie na następną taką imprezę biorę mtb zamiast gravela. Gravela zostawię do robienia kardio po mieście. Na taką imprezę lepszy będzie leciutki full xc na wąskich i twardych oponach IMO.
  • Odpowiedz
@SzemranyInkub: Pokaż pls jakie masz buty i pedały i jakie siodło.
I na "6 z +" będzie jak się pochwalisz jaką masz pozycję podczas jazdy - tzn jak głównie jedziesz?
Ja jak jestem zmęczony to najczęściej bez trzymanki - nie męczą się dłonie, nadgarstki, kręgosłup - ale jak się domyślasz wiecej niż kilkadziesiąt km nie robię :D
  • Odpowiedz
Buty mam Etnies Barge XL, pedały NS Bikes Bistro (nie polecam - lekkie ale #!$%@? piny. Polecam cloud perform termoplast albo cięższe NS Bikes Radiance). Siodło założyłem Ergon SMC M/L - mam zamówione nowe, gravelowe ale niestety dojdzie może w sierpniu. Na szmacie jeżdżę najwięcej w pozycji górnej trzymając po jednym palcu na klamce hamulca. Dolną pozycję łapię do technicznych zjazdów w lesie i na szosie jak cisnę.
  • Odpowiedz
@SzemranyInkub: Z tą oponą to tak jakoś strasznie dziwnie, albo była gdzieś źle przechowywana, albo jakiś maga trudny teren. Może po szkle przejechałeś? Albo za mocno nabita była? Kurna ja na jednych niemarkowych oponach zrobiłem 50k km ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K-S-: Jak złożyłem rower to przez jakiś czas te opony kwadratowe były. W sensie widać było na kole jak wcześniej złożone opony były. Co do twardości to na 4.5 i 5b je miałem.
  • Odpowiedz
@SzemranyInkub: Nie jestem żadnym specem, ale wydaje mi się że opona nie powinna być w żaden sposób "złożona". Ja zawsze jak kupowałem to takie okrągłe, nigdy w żadnych pudełkach.
  • Odpowiedz
@SzemranyInkub: W sumie opony zawsze kupuje w sklepie stacjonarnym i zawsze są na takich stojakach ;)

A z twardością to ja jeżdżę na 3.5 bara z tym że to rower crosowy.

Tak czy inaczej super trasa :)
  • Odpowiedz