Wpis z mikrobloga

Nawet nie jestem bardzo zły ale jest mi #!$%@? żal. Troche jak z wystepami naszej repry na duzych imprezach. Człowiek do pewnych rzeczy sie przyzwyczaja. Mistrzostwa tez nie zdobeda i mysle ze po Piaście bedzie po zawodach. Jedyna nadzieja ze w pucharach cos Lech pogra gdy i rywale beda grac bardziej otwarty futbol. No chyba znowu z 5 najlepszych sprzedadza.
#ekstraklasa
  • 4
@Przemas129: powiedzmy sobie szczerze,Lech gra nadal bardzo dobry sezon. Ale Raków jest po prostu lepszy. Nie wiem czy będą mistrzem czy będziemy nim my,ale ja nawet nie jestem szczególnie zły,bo widzę jaką jakość nasi rywale pokazują. W lecie trzeba uzupełnić te pozycję na ktorych najbardziej niedomagamy(czyli głównie bramkarza)
@janusz002: nawet masz rację, jeśli Lech nie siądzie calkiem mentalnie to trzeba będzie sięgnąć do czasów zamierzchlych żeby znaleźć wicemistrza z taką średnią
@janusz002: 12/13 ostatni sezon vice z minimum przyzwoitosci czyli >2,0 pkt/mecz. Legia 07/08 średnia 2,1, Wisła 05/06 prawie 2,15. Legia 03/04 na nieosiągalnym już poziomie 2,30