Wpis z mikrobloga

Zastanawiające jest dla mnie, jak taki wartościowy materiał nie dostał się na główną?

https://www.wykop.pl/link/6637001/opowiesc-polskiego-ochotnika-walczacego-na-ukrainie/

Nie często mamy okazję wysłuchać tak ciekawego wywiadu z kimś, kto bezpośrednio bierze udział w działaniach zbrojnych w wojnie na terenie Ukrainy i sukcesami gania kacapów.

Z wywiadu można się dowiedzieć jaką rolę i na jakiej zasadzie działają żołnierze w Międzynarodowym Legionie Obrony Terytorialnej Ukrainy (legion cudzoziemski dla ochotników założony 27 lutego 2022 przez rząd Ukrainy na zlecenie prezydenta Wołodymyra Zełenskiego) oraz co kieruje ludźmi, by do takiej jednostki wstąpić. Jak dla mnie, to szacun dla tego gościa. Bardzo podoba mi się jego moralna postawa i spojrzenie na ten konflikt.

Ten żołnierz ciekawie wyjaśnia, czy różni się prawdziwą wojna od przekazów, które na co dzień widzimy na Wykopie, Telegramie, YouTube, czy w telewizji.

Może ludzie z tagu #wykopefekt dorzucą kilka wykopów, by ten materiał się przebił.

#swiat #europa #ukraina #rosja #wojna #wojnainformacyjna #ciekawostki #wideozwojny #wojsko #takaprawda #kiciochpyta
contrast - Zastanawiające jest dla mnie, jak taki wartościowy materiał nie dostał się...
  • 7
taki wartościowy materiał


@contrast: To jest do ocenienia. Tobie nie wierzę, więc mnie tym nie przekonałeś.
Ale z mego punktu widzenia są inne dobre powody, by zakopać:
– czyjaś morda na obrazku - po co? Mam się gapić na jakiegoś narcyza, który sądzi, że jest lepszy/ładniejszy niż inni, i że inni muszą na niego zerkać? Jeśli ktoś lubi oglądać czyjeś ryje, to ma kropki nad i czy inne śniadania z lansującymi