Wpis z mikrobloga

One serio z tego teamx&przyjaciele do niczego innego sie nie nadaja niz do wypinania dupska do kamery. Niczym nie umie zablysnac to opusci spodnie i wypnie dupe do zdjecia. Boże jakie to jest zalosne. Naprawde jakims facetom sie to podoba? U mnie to wzbudza pożałowanie. Chyba jedyne osoby, ktore realnie sie z tym zachwycaja to male dziwczynki 5-15 lat, dla ktorych one sa swego rodzaju odpowiednikiem naszych piosenkarek czy zabawek typu lalek z dziecinstwa.
#famemma
corryand - One serio z tego teamx&przyjaciele do niczego innego sie nie nadaja niz do...

źródło: comment_1651490448UKev7MQjTC7iEIU7xcaF5w.jpg

Pobierz
  • 24
@banan203: @Niemamwiedzy: hahah tak on juz pewnie zapisal sobie do fap folderu. On by zapisal wszystko, nawet jakby Laluna czy Muranska dupe odslonila xD
@Donlipao: tak udaje czarną xD Ona ma mozg wielkosci orzeszka, serio zachowuje sie jak dziewczynka nastolenia, ktora sie przebiera tym razem za murzynke xD Lexy nie lepsza, jest murzynka ale jeszcze robi z siebie jakas udawana czarna gansta babe z teledysku haha to jest serio
@corryand: Moje pokolenie miało chyba trochę ciekawszych celebrytów do obserwowania. Taka Doda czy Wiśniewski, postacie bardzo kontrowersyjne, a przy tym wielowymiarowe i ciekawe. Virgin new school influencer: ,,Nie powiem co mówiła na mnie za plecami". Chad old school influencer: Pozwy i wyciąganie prywaty na każdym kroku.
@alojzy_ulamek: błędne porównanie do konona. Fagata zarabia świadomie w #!$%@? więcej niż knur, a konon nawet nie jest świadomy ile hajsu przez niego przepływa. Chodzi mi tylko o to jak dużo sie pisze że to debilka która tylko świeci wiadomo czym. Ale to ona ma pieniądze i fanów. Podczas kiedy wykopek taki jak ja musi posłusznie chodzić do roboty ona se może w każdej chwili #!$%@? na bahamy i nic nie
@Hambercios: to tez moje pokolenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamietam te darmowe koncerty Ich Troje czy Dody xd Ale tez uwazam, ze nasze pokolenie mialo duzo lepsze wartosci i nie wiem na jakiego bezmozga bym wyrosl gdybym wzorowal sie na takich pustakach z teamu x czy tych innych instagrametach czy tiktokerach, strasznie plytkie to dziecisntwo dzieci teraz maja. Ja nawet nigdzie nie widze by jakies dzieci sie
@Kiedys_Mialem_Fejm: ale zauwaz, ze nasze pokolenie takich ludzi jak Rutowicz czy Frytka tępila i wysmiewala i gardzila. Nie znam nikogo kto by je wielbil, sledzil czy wieszal sobie z nimi plakaty. A Mandaryna to byl synonim braku talentu, kiczu i tandety xD A teraz te dzieci wielbia tepote i glupote oraz rozbierane zdjecia i przekraczanie granic smaku. Najbardziej brzydzi mnie, ze one wiedza, ze 90% osob, ktore je obserwuje to dzieci
@corryand: Gdy było tak jak mówisz i faktycznie nasze pokolenie 80/90 było tak oświecone to takie strony jak pudelek czy brukowce przestałby istnieć bo przecież mamy wyższe wartości Czy się różni Rozenek od Fagaty? Przecież celebryci 30 + też istnieją i na pewno nie ogląda ich dzieciarnia

W każdym wieku znajdzie duża grupa odbiorców o ujemnym iq

Jedyne co się zmieniło to czas i medium z tv i gazet na internet