Wpis z mikrobloga

Już dziś Miedź Legnica może świętować awans do Ekstraklasy xD
Głównym rywalom, Arce Gdynia i Widzewowi Łódź pozostały po 4 mecze (w tym oba zespoły zagrają jeszcze z Miedzią)
Wystarczy że w którymś meczu stracą punkty, czy to będzie porażka czy remis- Miedź zagwarantuje sobie przynajmniej drugie, premiowane awansem miejsce.
Oczywiście jak Miedź w którymś ze swoich meczy (z wyżej wymienionymi lub w ostatniej kolejce z Górnikiem Polkowice) co najmniej zremisuje-tez awansuje.
Dziś o 15 Arka gra z Resovia, a we wtorek Widzew z ŁKSem.
Jeden remis i awans- MIEDZIANKA!!!!
#pilkanozna #miedzlegnica #ekstraklasa #fortuna1liga #legnica
NapoleonV - Już dziś Miedź Legnica może świętować awans do Ekstraklasy xD
Głównym ry...

źródło: comment_16514042769F908YnNS1OlB2upyzKfPM.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@NapoleonV: czemu uznałeś, ze jestem z Trojmiasta?

Nie chciałem nikogo obrazić, chodzi mi o ilość kibiców, słabą infrastukturę stadionową i marketing. Jednak w dużych miastach kibiców jest więcej i stadiony się wypełniają. W Legnicy spodziewam się średniej 2k kibiców na mecz.
  • Odpowiedz
@NapoleonV: ciekawe zespoły mogą wrócić, Arka / Korona / Widzew każdy by widział w ekstraklasie, Sandecja / Chrobry będą jak awansują sensacją i dodadzą smaczku lidze :D
  • Odpowiedz
@pawelczixd: Legnica ma niewiele mniejszy stadion niż Zagłębie Sosnowiec, i większy niż ŁKS Łódź. Biorąc pod uwagę że jest 2x mniejszym miastem niż Sosnowiec i 5x mniejszym niż Łódź, to chyba nie tak źle.
  • Odpowiedz