Wpis z mikrobloga

@Jrv20: kup sobie narkotesty, w kazdej aptece znajdziesz. Nie chcę tu swiecic idealami o 2 w nocy, ale nie rob jaj i sobie nie wyznaczaj na oko. To jakis #!$%@? mit, ze mniej sie trzeba tego obawiac, tylko dlatego, bo PL drogówka bardziej "nastawiona" jest na pijanstwo. Jezdzenie po 2-3 piwach tez moze wydawac sie malo grozne, ale jednak szanujacy sie Mireczek tego nie robi. I Tobie rowniez zycze mądrej decyzji
  • Odpowiedz
@Liptongreentea: no dobra, ale jesli Cię zatrzymają i taki test zarzucą, to przeciez nie powieez, ze #!$%@? tam, zle wskazuje. U mnie w miescie zrobilo sie to dosc popularne, takie badania wyrywkowe. Warto tracic prawko przez to? Ja nie jestem przeciwnikiem palenia, tylko po prostu mowie, ze nie idzie tego "wyliczyc" na oko, a reakcja serio jest gorsza. Tylko ludzie prowadzenie po paleniu nie rownaja z jezdzeniem po alkoholu, a kary
  • Odpowiedz
@crystalmethh to naprawdę zależy od człowieka. Znam takich co za #!$%@? nie wsiądą po paleniu za kółko gdzie ja np na luzie be, pośrednio po buchu jadę bez żadnego negatywnego efektu na sprawność
  • Odpowiedz