Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jeszcze strach jaki tu panował 2 miesiące temu?
Jak to szybko minęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z obawy czy Ukraina przetrwa tydzień przeszliśmy do oglądania codziennego spektaklu spuszczania wpi3erdolu kacapom i ich ośmieszania się na każdym kroku.

#ukraina
  • 13
  • Odpowiedz
@ku_wolnosci: nie no co by nie mówić Rosjanie coś tam pokazali to oni mają inicjatywe i są w ataku co by nie mówić, nie mniej ja już przed wojną wiedziałem że okupią to wszystko ogromnymi stratami
  • Odpowiedz
@bobikufel: no przecież mają inicjatywe, to Rosjanie kontrolują terytorium Ukrainy nie odwrotnie, nie mówię że nie stracą inicjatywy ale obecnie to oni ja mają a nawet straty Ukraińców Rosną, to jest oczywiste dla każdego kto śledzi wojnę, nie wyzywaj od Onuc ludzi którzy stwierdzają fakty
  • Odpowiedz
nie no co by nie mówić Rosjanie coś tam pokazali


@morgiel: Akurat tu jest blamaż ze strony kacapów i po tej wojnie przesrane ma Ukraina jak i sama Rosja. Nic nie pokazali dobrego, ale za to pokazali, że to co dziadkowie opowiadali co się działo te 80 lat temu to najczystsza prawda i po 80 latach nic się u kacapów nie zmieniło.

Nikt nie wyjdzie tutaj zwycięsko, ale niesamowicie dobrze Ukr
  • Odpowiedz
@bobikufel: no jakby nic onucowego nie napisał. Ruskie mają inicjatywę ze wzgledu na masę, ilość wojska i niezłą technologię. Ukraińcy skutecznie się bronią, czasem atakują i odbijają pozycje. Bańka jest jak najbardziej ukraińska, bo jeżeli ktoś wierzy w to, że Ukraińcy nie torturują żołnierzy, którzy najechali ich ziemie i zabijali ich kolegów, sąsiadów są naiwni. Złapani ruscy jeńcy są w 100% gnębieni, torturowani i zabijani, natomiast ukraińska dyscyplina nie daje się
  • Odpowiedz
@ku_wolnosci: a paradoksalnie sytuacja teraz jest gorsza niż wtedy: na początku kisnelismy z nieudolności ruskiej armii, żebrania o paliwo itp., aktualnie trwa tam regularne ludobójstwo. Więc to nie jest tak że Ukraina gra w te wojnę na easy, bo pomimo tego że ruskim nie idzie to sytuacja jest bardzo zła :(
  • Odpowiedz
jeżeli ktoś wierzy w to, że Ukraińcy nie torturują żołnierzy, którzy najechali ich ziemie i zabijali ich kolegów, sąsiadów są naiwni. Złapani ruscy jeńcy są w 100% gnębieni, torturowani i zabijani, natomiast ukraińska dyscyplina nie daje się przedostać tym faktom do mediów co chyba jest oczywiste.

@ponik_kolny: jakieś dowody czy tylko twoje urojenia?
  • Odpowiedz
@ponik_kolny: wiesz co, ta wojna pokazala bardzo mocno roznice mentalna miedzy ruskami a ukraincami. jasne, jak zlapia dywersanta to sprzedadzą mu kopa na łeb i pewnie za kamerami odstrzelą, ale ciezko mi uwierzyc ze by ich torturowali. kacap - jak najbardziej jest do tego zdolny, co zreszta pokazuja codziennie gwalcac dzieci i staruszki. ukraina udowodnila ze nalezy jednak do cywilizacji zachodniej, mimo wieloletniej "przyjazni" z ruskami
  • Odpowiedz