Wpis z mikrobloga

Czemu się na to godzimy?


Bo te IP nie należy do ciebie. Korpo mają prawa, korpo te prawa udostępniają za hajs, jakiś podmiot to produkuje.
Jedyną realną walką jest głosowanie portfelem. Jak się nie będzie sprzedawać to nie będą iść w tą stronę - proste. Korpo się nie bawią tam w jakieś ideologie tylko klepią hajs.
No chyba, że masz 10 lat i wierzysz w jakąś romantyczną wizję świata xD

Topka białych
@Kryspin013:

Korpo się nie bawią tam w jakieś ideologie tylko klepią hajs.


Niektórzy chcą zmieniać świat i jak mają miliardy na koncie to więcej nie potrzebują, jak Elon Musk.

Uważaj na słowa bo biali nacjonaliści z zachodu nawet by cię nie uznali za białego człowieka Słowianinie xD


Niech sobie nie uznawaj nie obchodzi mnie to.
Są miliarderzy który dają na naukę, na charytatywne rzeczy itp


@Aokx: praktycznie wszyscy dają ziomek. Tyle, że prześledź sobie historię osó” czy całych korpo które za to odpowiadają. Tu masz przykład Nestle, który masowo sypie pieniążkami:
https://randkizfrankiem.pl/skandale-nestle/

Idealizujesz biznesmenów jakby to #!$%@? byli jacyś zbawcy xD
Tzn nie, że to źle, takim Muskom czy Gatsom to na tym mocno zależy, ale prawda jest taka, że oni klepią na tym hajs a
@Aokx: A i bo zapomniałem dopisać: Jak coś to też kilka lat temu miałem kiedyś fazę na Muska zajarany autami elektrycznymi, ale jakoś tak wyszło, że wyrosłem z tego. Polecam sobie poszukać rzeczy, które Musk zrobił #!$%@? w swojej karierze i zacząć go traktować jako zwykłego człowieka, a nie jako bożka xD
tylko kupił twittera dla wolności słowa


@Aokx: kupił twittera dla interesów. Gadka z wolnością słowa jest honeypotem na niezbyt rozgarniętych ludzi albo romantyzujących takie osoby jak Musk. Musk wielokrotnie wcześniej wykorzystywał twittera by manipulować np akcjami Tesli albo kryptowalutami i trzepał przy tym niezłą kasę na frajerach. W przypadku Tesli nawet raz mu się odwinęło i srogo po dupie za to dostał, bo takie manipulowanie kursem akcji jest nielegalne.
@SuchaSzmata: ale @Kryspin013 ma rację. Rasy biologicznie u ludzi nie istnieją, istnieje koncept kulturowy "white", który zarezerwowany był historycznie dla Anglosasów, przez całą historię był wielokrotnie redefiniowany, ale generalnie miał na celu podkreślać nadrzędne miejsce w hierarchii ras przypisane białym (Anglosasom). Słowianie jak Słowianie, ich tak dużo nie było w USA z początku, ale na przykład tacy Włosi byli wedle tego traktowania na marginesie społecznym, chyba każdy słyszał o włoskiej mafii
@Aokx: To bardzo proste, w zachodnim świecie gdzie jest dużo pieniędzy strona która wydaje cudze pieniądze ma się dobrze.
W krajach gdzie jest bieda nie ma tych problemów co w zachodnim świecie.
Kwik o ratunek głównie od kobiet zacznie się gdy skończą się pieniądze do rozdawania na głupoty oraz nie będzie komu bronić życia, ale same do tego doprowadziły, a to mężczyzna będzie musiał znaleźć rozwiązanie.