Wpis z mikrobloga

FED wstrzyma plany podniesienia stóp w maju?


@Zuben: Jak chce mieć stagflacje to na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nieoczekiwanego spadku pkb


@Zuben: chyba tylko asy z wykopu uważały że to będzie nieoczekiwane xD Od października trąbie o tym i publiczne postawiłem swoje zyski sprzedając wszystkie akcje o czym informowałem xD To jak chwile jeszcze rosły to #!$%@? beka z debila, a dzisiaj większość akcji nasdaq
chyba tylko asy z wykopu uważały że to będzie nieoczekiwane xD


@KochanekAdmina: Nieoczekiwany pod względem prognoz fedu i rządowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od października trąbie o tym i publiczne postawiłem swoje zyski sprzedając wszystkie akcje o czym informowałem xD To jak chwile jeszcze rosły to #!$%@? beka z debila, a dzisiaj większość akcji nasdaq -70% od szczytu xD


@KochanekAdmina: No cóż akcje były #!$%@? dodrukiem
Nieoczekiwany pod względem prognoz fedu i rządowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zuben: To akurat antywskaźnik, przypominam że budżet naszego chlewu ma zalożenie 3% inflacji xD Nie wiem #!$%@? skąd oni biorą tych analików skoro losowy wykopek o śmiesznym nie heteronormatywnym nicku jest w stanie to lepiej skalkulować nie mając dostęp nawet do 10% ich danych xD

Ale jednak giełda przynajmniej teoretycznie nie powinna się przełożyć w takim
@KochanekAdmina:
priorytetem USA jest robienie dobrze bogaczom, a ci srają na inflajce, większość ich aktywów to nie gotówka tylko akcje, nieruchomości itd. Dopóki nie będzie hiperinflacji to korporacje sobie poradzą, gorzej z przeciętnym obywatelem xD

no tak, ale skoro wszystko ma wrocic do swoich realnych wycen to akcje jeszcze sporo poleca, wiec co moze zrobic USA zeby tego uniknac?
patrząc ile kapitału odpływa z giełdy to samo zarządzanie komunikatami o planowanej podwyżce stóp działa troche jak sama podwyżka i być może faktycznie może do niej nie dojść


@czupakabra85: albo dadzą 0.25+ i zamrożą jakoś nie widzę agresywnych podwyżek szczególnie z EBC w identycznej sytuacji nic nie robi.
no tak, ale skoro wszystko ma wrocic do swoich realnych wycen to akcje jeszcze sporo poleca, wiec co moze zrobic USA zeby tego uniknac?


@DiorSauvage: Ale dlaczego mieli by chcieć tego uniknąć? Rynek jest cykliczny, wywala się średnio co 10 lat. Nie pierwszy nie ostatni raz. Nie wiem skąd przekonanie że będzie rosło w takim tempie w nieskończoność i elity USA będą robiły absolutnie wszystko że tak się stało.

Przecież to
nasze podwórko to jedno, FED to drugie ale euro jest naprawdę w wielkiej kropce. Stopy zerowe XDDD


@dziadeq: EBC wciąż jak glapa rok temu powtarza że inflacja przejściowa xD