Wpis z mikrobloga

Przesłuchanie psychologa Curry.

To przesłuchanie to był jakiś zart xd Nie wiem skąd on ja wzial, ale chyba z jakiegos sklepu z psychologami xd Czytajcie

Przechodzimy do rozmowy o psychologu klinicznym, dr Cowan, który pracował z Heard przez ponad dwa lata w latach 2014-2016. Curry jest pytana, czy pamięta, jak powiedział, że „martwi się o zdrowie pani Heard?” Curry mówi, że tego nie pamięta, ale pamięta, jak powiedział „to był toksyczny związek”. Czytana jest część zeznań dr Cowana, w których zauważa on wiadomość, którą otrzymał od Hearda, mówiącą: „Johnny pobił mnie wczoraj całkiem mocno”.

Zapytano ją, czy pamięta, jak dr Cowana nazywał Hearda „wiarygodnym”. Curry mówi: „Jako terapeuta musisz wierzyć pacjentowi na słowo”.

Przenosimy się do innej psychiatry, Amy Banks, która pracowała z Heard po incydencie w Australii w 2014 roku. Próbowała pomóc Heardowi i Deppowi poprawić ich relacje. Dr Curry zostaje zapytana, czy przypomina sobie dr Banks zeznający, że „była w związku z Johnnym Deppem, który stał się agresywny i wymknął się spod kontroli” – Curry mówi, że nie pamięta. „Że mieli fizyczne sprzeczki, a jego używanie narkotyków nasiliło się, a ona się go bała” – Curry mówi, że nie pamięta. Że „Amber zgłosiła przemoc ze strony pana Deppa i że nie było to za zgodą” – dr Curry mówi, że nie pamięta oświadczenia o zgodzie.

W swoim zeznaniu dr Banks mówi, że „jest jasne, że Depp jest tym, który zainicjował przemoc”. Mówi, że dzieje się tak, ponieważ Heard wspomniał o tym „w obecności pana Deppa, a on nie zaprzeczył”.
Prawnik Hearda podsumowuje: „Ostatecznie dr Banks doszedł do wniosku, że Amber Heard była ofiarą przemocy domowej z rąk Johnny'ego Deppa”. Curry mówi, że tego nie pamięta.

Przechodzimy do kolejnego lekarza – Laurel Anderson – który według prawnika Hearda „doszedł do wniosku, że Amber Heard była ofiarą przemocy domowej z rąk Johnny'ego Deppa”. Lauren Anderson potwierdziła, ze widziała siniaki u Amber. Curry mówi ponownie, nie pamięta.
Do dyskusji zostaje wciągnięty jeszcze inny lekarz – Bonnie Jacobs – która najwyraźniej leczyła Heard zarówno podczas rozmowy z Deppem i jej dawną partnerką Tasyą van Ree, jak i inny lekarz o imieniu dr Blaustein, który zeznał, że Depp powiedział mu, że „miał urojenia i demony” i "spojrzał na Amber jak na swoją matkę lub siostrę, której nie lubił".

Psycholog kliniczny i sądowy Shannon Curry, zostaje zapytany przez zespół Amber Heard, czy to prawda, że „poszła do domu Johnny'ego Deppa na obiad i drinki”, zanim zgodziła się pracować nad raportami dla aktora. Mówi, że poszła do jego domu na „wywiad” z Deppem i jego zespołem prawnym.
Bez komentarza.

  • 2