Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co? Pożalę się na żenujący upadek poziomu #blackpill z anonimowych, bo usunąłem konto po tej akcji z wystawianiem dziewczyn z Tindera i zasłanianiem się tym, że przegrywy tak robiące były gnębione w szkole i odrzucane przez dziewczyny i to miało być usprawiedliwienie...tak randomowe laski na bank były temu winne. Sądziłem, że niżej poziom tagu nie może upaść, jednak myliłem się gdy po kilku miesiącach ponownie zajrzałem na tag.

Pomijam już osoby wypisujące na tym tagu oraz na #przegryw że jak jesteś incelem to każdy chce twojej śmierci lub wrzucić cię do jakiegoś obozu przymusowej pracy. To tylko paranoicy. Jednak pojawił się jeszcze większy ściek tak zwany #dickpill
Ja pie...le Anony, goście twierdzący że rozmiar prącia ma największe znaczenie. Jeśli serio to piszą to wielkie XD - oczywistym jest, że jeśli nie jesteś atrakcyjny to potężne prącie nic wam nie da, gdyż mało która będzie chciała mieć z wami bliższy kontakt. Prym na tym pseudonaukowym tagu wiedzie jakiś troll coś szło w stylu bigkalhua, czy coś tam. Gościu dosłownie #!$%@? swoimi wpisami o dickpill, o kobiecach itd.
Ośmielę się stwierdzić (pewnie wbiję kij w mrowisko) że koleś ma max 10 cm we wzwodzie a w nocy przytula się do poduszki z postacią z anime

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma nawet o czym

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #626a34e3e2a085009c169066
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Pewnie masz małego albo nawet mikrusa, inny facet nie dodałby takiego postu. Dickpill to najdoskonalsze objaśnienie związkowych relacji damsko-męskich. Wyjaśnia tak kontrowersyjne kwestie jak brak orgazmu pochwowego u około 80% kobiet (zupełnie "przypadkowo" kobiety uważają, że idealne rozmiary penisa to takie których nie spełnia około 80% mężczyzn) oraz dlaczego kobieta bardziej kocha swoje dziecko niż mężczyznę (dzięki lepszej stymulacji stref erogennych kobiety przez niemowlaka podczas porodu). Im bardziej kobieta czuje