Wpis z mikrobloga

Jeśli już mówimy o omijanych tematach to czemu sprytny ZWYROL nie poruszył tematu Okiem Kosmetologa, który oszukiwał ludzi że jest kosmetologiem, a nawet trafił do więzienia za fałszowanie dokumentów ukończenia kierunku kosmetologia, za szkodzenie ludzią, za gadanie farmazonów o kosmetologia, za stelkowanie i grożenie dziewczynie prowadzącej kanał konkurencyjny? Co? Gość był na wolności milczała, gościa zatrzymano milczała, jak wyjdzie i znowu będzie szkodził też będziesz milczał wikingu, bohaterze youtubowy?
#wardega #famemma
  • 19
Ile ludzie donejtów wysłali z prośbą o poruszenie tematu i co? Nic! A wiecie czemu, bo w tym czasie studentka prawa z Krakowa złamała prawa autorskie kradnąc logo i to było najważniejsze, kompas moralny na właściwym miejscu
@dox1993: a tak serio, to nie poruszyłem, bo nie mam takich dużych zasięgów, aby sprawa była wystarczająco nagłośniona. Nie zmienia to faktu, że aktywnie uczestniczyłem w całej sprawie jako komentator czy to na YT czy też FB.
@dox1993: wystarczy wejść na jego socjalne, albo kanał YT aby to wiedzieć, ty nie wszedłeś na moje sociale więc nie wiesz czy poruszyłem, ja na jego wszedłem więc wiem
@dox1993: kim jestem, aby mówić co ma robić no właśnie nikim, czyli wykopem, a mimo to jakoś się trigerujesz i zwracasz uwagę na moje zdanie, więc chyba to działa
@RZM_4: Wystarczyło że wszedłem na twoj profil na wykopie. Stary, ty cały czas się #!$%@? do "zwyrola" o byle gówno. Chyba masz kompleks zwyrola.( ͡° ͜ʖ ͡°)