Wpis z mikrobloga

Nie zapominajcie o tym jak kiedyś jeździł Verstappen. Nigdy nie przyznawał się do swoich oczywistych błędów. Dlatego tak wielu z nas go nie lubi, rok temu kibicowaliśmy mu tylko dlatego, że jako jedyny mógł powstrzymać Lewisa przed pobiciem najważniejszego z rekordów.

#f1
c.....i - Nie zapominajcie o tym jak kiedyś jeździł Verstappen. Nigdy nie przyznawał ...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chianski: w ostatnim sezonie Max zyskał w moich oczach nie tylko złomując Oponeo ale też wyważonymi opiniami i mocnym charakterem. Myślę, że dojrzał jako kierowca i człowiek.
  • Odpowiedz
@Kot-Pin: Owszem, dojrzał. Jednak verstappeniarze wybielają jego przeszłość, ileż to wyścigów #!$%@?ł innym kierowcom? Był bucem i chamem. Popełniał w cholerę błędów. Teraz przy najmniejszej pomyłce Charlesa pomarańczowa armia krzyczy, że Monakijczyk jest słabszy. Szkoda, że ma 3 sezony mniej na koncie, ponadto nigdy nie był takim dzbanem jak VER.
  • Odpowiedz
@chianski: daleko mi do fanbojstwa w stronę konkretnego kierowcy. Za to chciałbym zwrócić uwagę na to, że wśród świetnych kierowców, mistrzów świata, dużo jest buców i egoistów. Takie nastawienie musi być zatem premiowane przez branżę.
  • Odpowiedz
@chianski: Zaczynał jako dziecko, przesadzał z walką ale to była kwestia ambicji, widać po prostu że chciał wyciągnąć więcej niż mu na to pozwalał sprzęt czy umiejętności na tamtą chwilę. Pochwalić tamtego zachowania nie można, ale roztrząsać je do końca świata też nie ma sensu bo widać, że Max wydoroślał jak nikt inny z kolegów jego generacji a pod pewnymi kwestiami zachowuje się dojrzalej niż taki Alonso czy Hamilton
  • Odpowiedz
@chianski: Ale to jest śmianie się z ogórkowej jazdy a ty pokazujesz że Verstappen za małolata za bardzo szarżował i często kończył zderzeniem jako odpowiedź na to... Co ma jedno do drugiego? Ja nie widziałem na tagu ani jednej osoby, która by nawiązywała obecną jazdą Leclerca do tego co robił Verstappen jak i nie widziałem osoby, która by jakkolwiek wybielała to co Verstappen robił.
Bo stosujesz tutaj jakieś "a u
  • Odpowiedz
Ja tu piję do verstappeniarzy, którzy wytykają najmniejsze błędy Leclercowi totalnie zapominając o szajsie, który #!$%@?ł Max.


@chianski którzy są tacy ślepi i głupi? Ja to jak oglądam highlighty z pierwszych sezonów Maxa to mnie cringe łapie jak widzę co on wtedy odwalał. Mega dojrzał od tamtego czasu, ściga się teraz agresywnie ale czysto
  • Odpowiedz
@chianski: To jest klasyczny przykład Hulkenberga. Nie chodzi o to kto ile błędów popełnił tylko kiedy. Jeśli kierowca popełnia błędy kiedy ma szansę na podium albo zwycięstwo a na mistrzostwo to już wgl to mu się to wypomina. Jak zu się #!$%@?ł na sprincie alfa to każdy powiedział miernota i #!$%@?
  • Odpowiedz